alexa
Total War Attila
Total War Attila Steam oyunu, doğudan gelen hun imparatorluğunun büyün önderi Attila'yı konu almaktadır. Diğer total war serilerine göre bu oyunda göçebe hayat biraz daha fazla işlenmiş. Total War Attila satin alma isleminizden sonra, cd key steam üzerinden aktif edilerek oynanabilir.
279
Kararsız Kalanlar !
Can K.
26 Aralık 2014 22:31
Öncelikle , eğer oyunu sevipde kararsız kaldıysanız hoşgeldiniz.
Uzun senelerdir total war oyuncusuyum.Oyun gerçekten güzel olmuş.Gerek grafik gerek oynanış.Eski oyunlardaki sevilen özellikler tekrar getirilmiş.Ancak henüz ne olduğunu bilmiyoruz . Rome 2'Dede aynı sevinci yaşadık ama 16.Patch çıktı hala oyun düzeltiliyor. 

Tavsiyeme gelirsek , oyunu mutlaka alın ama ön siparişle değil.Önce incemelere bakın sonra oyunu alın.Rome 2'De böyle oldu en azından.Ama bence bu pek böyle bir sıkıntı açacak gibi görünmüyor , yinede ön siparişi tercih etmeyin. :) 
GÜLSÜM D.
20 Ocak 2015 17:28
Bence suprr biir oyn
Rafet Batuhan A.
18 Şubat 2015 18:03
Bence fiyatına göre pahalı yada bu tarz oyunlar bana hitap etmiyor tam olarak sizler ne düşünüyorsunuz merak ettim.
Sergen B.
21 Şubat 2015 22:50
Oyun Çok Güzel Arkadaşlar
Vedat Ş.
30 Mart 2015 20:03
Rafet Batuhan A.
Bence fiyatına göre pahalı yada bu tarz oyunlar bana hitap etmiyor tam olarak sizler ne düşünüyorsunuz merak ettim.
Bence bu tip oyunlar bu paraları daha çok hakediyor. En azınan çok uzun süre oynayabiliyorsunuz. Call of duty gibi bir seriye sırf hikaye modu güzel diye o kadar para verip 7-8 saat sonra oyunu bitirdiğinizde paranıza acımıyorsunuz en azından. Tabiki bu benim görüşüm.