alexa
Total War Rome 2 ( PC )
Total War Rome 2 PC yeni Roma macerasında heyecan verici yenilikler dikkat çekiyor. Total War dünyasına yeni adım atacak oyuncular tutorial ı mutlaka denemeliler. Total War Rome 2 cd key, satin alma isleminizden sonra steam üzerinden aktif edilerek, indirilip oynanabilir.
211
Ben, barış için savaşmak istiyorum. -Albert Einstein
eray ö.
2 Şubat 2015 15:23
Dışarıda yağma yapmak için aldığımız karakter döndüğünde yorgun oluyor ve dinlenmesi için bir sonraki gece evde bırakmak mantıklı bir seçim olarak karşımıza çıkıyor. Karakterlerimiz daima karnını tok, sırtını pek tutmak ise önemli rol oynuyor. Dışarıda topladığınız çiğ etleri eğer pişirmeden yedirirseniz karakterlerimiz bunları beğenmeye biliyor. Ama her hayatta kalma oyunu gibi This War of Mine’da da olaylar bu kadar kolay devam etmiyor. Örneğin yağmalama için gittiğimiz bir evde bizden daha kötü durumdaki insanlarla karşılaşabiliyor ve onlara acıyarak eşyalarına dokunmadan geri dönebiliyoruz. Oyunda ki karakterlerin oyuncuya yaptıkları etki oldukça güzel hazırlanmış. Hayatta kalmanın sadece yağma yapmakla bitmediğini, bazen yapılması zor tercihlerle bizleri baş başa bıraktığını çok başarılı bir şekilde anlatıyor 
Cevap bulunamadı.