alexa
Total War Rome 2 ( PC )
Total War Rome 2 PC yeni Roma macerasında heyecan verici yenilikler dikkat çekiyor. Total War dünyasına yeni adım atacak oyuncular tutorial ı mutlaka denemeliler. Total War Rome 2 cd key, satin alma isleminizden sonra steam üzerinden aktif edilerek, indirilip oynanabilir.
322
Nüfuz Sistemi ?
orkun e.
20 Aralık 2014 13:18
Yeni nüfuz sistemiyle birlikte bazı binalarımızda (dini binalarda bir ve şehir merkezi binalarında bir tane olmak üzere) bize tur başına nüfuz veren özellik eklenmiş.Sorum şunlar;
1-Ben bu iki binayı yapmama ve imperiyum seviyemden gelen artı nüfuza rağmen (toplam 5 ediyordu) nüfuzum artmıyor.
2-yukardaki yetmiyormuş gibi bir de komutanlarımla savaş kazanıp mevki atlatmama rağmen nüfuz artmıyor.
3-karşı partide kimse olmadığında nüfuzumun artması gerekmez mi? yoksa bu kötü birşey mi en azından birini koymam mı lazım?
4-savaşmadığım zamanlar ailemin komutanlarını ordunun başına mı koysam iyi yoksa ordunun başına diğer komutanları mı koysam iyi?nüfuza etkisi ne?
5-verilen ufak görevleri yapmak ya da yapmamak yapıldığı takdir de verilen bonus dışında nüfuza etkisi var mı?

Mısırla oynarken 1 ve 2 deki durumlarla karşılaştım.sanki nüfuzum sabitlenmiş ve yukarı çıkmıyordu.baktım düşme oluyor ama ne yaparsam yapayım yukarı çıkmıyordu.bug mıdır yoksa yanlış birşey mi yapıyorum ?Özellikle bu nüfuz konusunda geniş bir rehber yazılsa iyi olur.şimdiden tşk
Cevap bulunamadı.