alexa
Tribes Ascend
Tribes Ascend ilk olarak 1998 'de başlayan, Halo', Unreal Tournament ve Battlefield vb. gibi oyunlara ilham kaynağı olmuş devrimsel Star Siege Tribes serisinin son oyunudur. Daha önceki oyunlar Sierra tarafından dağıtıldı fahat daha sonra oyunun haklarını Hi-Rez Studio aldı ve ücretsiz olarak bu evrene kendi yorumları ile yayınladılar. Tribes Ascend için satin alacaginiz Tribes Gold'lari oyun Epin panelinden aktif edebilirsiniz.
357
Juggernaut Sınıfı
Emre S.
21 Nisan 2015 19:41

Oyunu ilk yüklediğimizde beleş gelen sınıflardandır. Şişkoların ilk üyesidir.. Uzun menzilli bombardımanlar yapar. 

Silahlar: Fusion Mortar ve Mirv launcher birincil silahlarıdır ve ikisi de harika menzilli bombardıman silahlarıdır, havan usulü çalışırlar. İkisi de aynı hasarı verirken fusion mortar tek bir noktaya düşer ve belirli bir çevreyi etkiler, mirv ise düşerken bir kaç parçaya ayrılıp daha geniş bir alanı etkiler. Nokta bombardımanı için Fusion, geniş alan süpürücülüğü için mirv idealdir. 
ikincil silahlar ise spinfusor mkd başta gelir, soldier spinfusor'un bir varyasyonudur ve iç mekan için iyidir. X1-lmg ise full otomatik olup juggy abimize kendini daha iyi koruma imkanı tanıyan hayvani clip size'ı olan bir silahtır. 

Belt item: Heavy AP grenade ile Spinfusor disks bulunmaktadır. Spinfusor disks silahı gibi değil de elle atılır ve juggernaut için olmazsa olmazlardandır (x1 lmg kullanırken diskler inanılmaz bir şekilde duel yeteneği verir) 

Pack: Juggernautların sağlık yenileme pack'leri vardır ve sağlıklarını diğer sınıflardan çok daha hızlı yenilerler, o yüzden duel esnasında kaçıp yenilenip geri gelin ve düşmanın canına öyle okuyun derim.. 

Perkler: Quick draw hızlı silah değiştirmeye ve şarjör yenilemeye yarar, ayrıca belt itemı olan diskleri de hızlı atar bu yüzden juggy için iyidir. Safety third, survivalist diğer tavsiye perklerdir. 

Armor: 2400-2600 arası yapılan upgrade ile zırhınız sağlığınızı artırır. Yine enerji artışı da upgrade'ler ile yapılır. 

Görevler

--Uzaktan Bombardıman-- Fusion mortar veya mirv launcher ile haritadaki düşman üssüne bakan tepeler sizin dostunuz, nişanı alıp verebildiğiniz kadar hasar verin, üç beş kişi peşinize düşecektir ki umursamayın bombalamaya devam edin. Ölünce 4sn sonra dirilip tekrar gidip başka bir tepeden bombalayın. Düşman turret ve sensörleri inmişse hedef daimi olarak düşman bayrak standı olsun.. 

--Üs saldırısı ve savunması-- mortar ve diskleri ile iç mekanlarda çok etkili bir sınıftır juggernaut ama öncelik her daim uzaktan düşman bombardımanı olmalı. 

Cevap bulunamadı.