alexa
Tribes Ascend
Tribes Ascend ilk olarak 1998 'de başlayan, Halo', Unreal Tournament ve Battlefield vb. gibi oyunlara ilham kaynağı olmuş devrimsel Star Siege Tribes serisinin son oyunudur. Daha önceki oyunlar Sierra tarafından dağıtıldı fahat daha sonra oyunun haklarını Hi-Rez Studio aldı ve ücretsiz olarak bu evrene kendi yorumları ile yayınladılar. Tribes Ascend için satin alacaginiz Tribes Gold'lari oyun Epin panelinden aktif edebilirsiniz.
226
Rehber
Emre S.
21 Nisan 2015 19:30

Tribes Ascend ilk olarak 1998 yılında başlayan, Halo'dan tut unreal tournament 2004 ve battlefield gibi oyunlara ilham kaynağı olan devrimsel Starsiege Tribes serisinin son oyunudur. Önceki oyunlar efsane Sierra tarafından dağıtılmıştı ama sonraları oyunun haklarını Hi-Rez satın aldı ve free to play olarak bu evrene kendi yorumlarını getirdiler. Oyun temel olarak Ski ile jetpack mekanikleri üzerine kuruludur ve ana oynanış bayrak kaçırma modunu temel alır. 

Bu seri yüksek derecede takım çalışması, strateji-taktiksellik, iletişim ve koordinasyon gerektirir ki piyasadaki diğer fps oyunlarına göre öğrenme süreci yeni başlayacaklar için daha uzundur ancak öğrendiğiniz zaman tadına doyamayacağınızı garanti ederim.. Ben kapalı betadan beridir yaklaşık 1 yıldır oyunu oynuyorum ve şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki ömrümde oynadığım en iyi fps'lerden birisi ve ücretsiz olmasına rağmen ücretli AAA kalitedeki son model fps'lerden gözümde gömlek gömlek üstün (tabi bu benim kanaatim, cod var bf3 var demeyin shazbot derim) Bir kaç siteden 10 üzerinden 10 tam puan aldı ve bunların yanı sıra IGN ile bir kaç siteden yine editörün seçimi ödülleri aldı. 400 saate dayandım oyunda ve giderek sıkılacağıma giderek daha da çok sevdim hatta bu rehberi sizlere hazırlamaya karar verdim. 

Cevap bulunamadı.