alexa
Tribes Ascend
Tribes Ascend ilk olarak 1998 'de başlayan, Halo', Unreal Tournament ve Battlefield vb. gibi oyunlara ilham kaynağı olmuş devrimsel Star Siege Tribes serisinin son oyunudur. Daha önceki oyunlar Sierra tarafından dağıtıldı fahat daha sonra oyunun haklarını Hi-Rez Studio aldı ve ücretsiz olarak bu evrene kendi yorumları ile yayınladılar. Tribes Ascend için satin alacaginiz Tribes Gold'lari oyun Epin panelinden aktif edebilirsiniz.
325
Technıcıan sınıfı
Emre S.
21 Nisan 2015 19:39

ynaması en kolay sınıf olup noob'ların tercihi olarak nam salmıştır. Turret kurar ve onlardan beleş kill alır, tamir yapar, tüm maç boyunca cins cins jeneratör odasında bekler durur.. 


Silahlar: TCN4 SMG full otomatiktir ve dış mekan için harikadır, iç mekan için ise xp ile açılan thumper 900 civarı vurup patlayıcı tabanlıdır ve mekanına göre harikadır, infiltratorların kabusudur. İkincil silahları ise tırttır, bir tane tamir cihazı ki her şeyi çalışır durumda tutmak için, ve xp ile açılan shotgun'a ilaveten tabanca vardır ki ikisi de yaramaz alan boşuna almış olur. 

Belt item: TCNG el bombası ile hareket sensörleri vardır. Sensörleri generator içine kurarız ve inf dahil biri girdiğinde öter, ötmekle kalmayıp onların enerjilerini de tamamen bitirir bu sayede infiltratorler generator odasında anadan üryan kafaya thumper yemeyi bekler. 

Pack: Mini turret. Bundan iki tane kurabiliyoruz ve bedava kill makinası, kolayca yok edilebiliyor ama kimse uğraşmak istemediği için ölüyorlar. Noob technician da ne kadar kill aldım öyle diye beleş killere seviniyor. Bu gibi deployable zamazingolar tabi çalışmak için generatore ihtiyaç duyuyor ki generatorü düşman indirince bizim noob technician generatorümüzü savunun diye voice spam yapıp sinir bozuyor, takım felan umrunda değil tabi tüm istediği turretinin çalışması ve bu sayede beleş kill almaya devam edebilmesi. 

Perk: Close combat sizi sırttan bıçaklamadan (çok infiltrator dadanacak çünkü) koruyacak. Çok beleş kill alacağınız için bounty hunter ile krediyi katlayıp strikler yağdırabilirsiniz, wheel deal ile tank, shrike gibi araçları daha ucuza alabilirsiniz (zaten techsiniz ve rahatça tamir de edersiniz) 

Görevler: Bu camper ve cins sınıfın etraftaki zamazingoları tamir etmekten ve üssü korumaktan başka bir görevi yok. Bazen bakıyorum düşman takım 4-5 TCN sahibi, turretler her yerde, hemen seçiyorum brute'u bunları bir güzel o generator odalarında fractallarımla öhm neyse şimdi söylemeyim. Ayrıca bayrak standı etrafına 2 turret çakarak bayrağınızı da koruyabilirsiniz. 

 

Cevap bulunamadı.