alexa
Uçan Ejder
Gerek geliştiricilik gerekse yayıncılık anlamında büyük başarılara imza atmış olan 337.com, Uçan Ejder ismi altında tamamen Türkçe diline çevirerek yayınladığı oyun ile birlikte hali hazırdaki yoğun talebin büyük bir kısmını karşılamış durumdadır. Uçan Ejder kuponlarini 337 Elex Web sitesi üzerinden Uçan Ejder E Pin Yükle butonunu kullanarak yükleyebilirsiniz.
172
Rehber olmanın şartları ve görevleri 3
Emre S.
10 Nisan 2015 13:30
4. Rehber İhlal Değerlendirme Yöntemleri
1. Oyuncu tarafından şikayet edilmiş ve araştırma sonucu aykırı davranış yaptığı belirlenen, bir kere uyarılır, ikincisinde görevine son verilir (Şikayetin delili olması gerekmektedir.)
1) Acemi rehberin iş içeriğini yerine getirmemesi
2) Kötü niyetli oyuncu, oyunculara kişisel saldırılar
3) Rehberliği ihmal etmeki iş ihmali, adaletsiz, tarafsız ve makul olmayan şekilde işler yapma
2. 7 gün boyunca aralıksız oyuna giriş yapmayan ve izin almayan yöneticiler uyarılır, üç gün içerisinde yanıt alınamazsa veya ilerleme kaydetmezse derhal görevine son verilir, veya uyarısı iki kereyi geçtiyse yine derhal işine son verilir.
3. Tartışmalar veya politikaya uzanan konuşmalara yasaktır, pornografik ve hassas konulara değinmek yasaktır; iki kerelik uyarıdan sonra derhal görevden alınır.
4. Oyun içerisinde başka bir oyunun propagandası yapıldığında, gerçekliği kanıtlanırsa derhal görevden alınır, kalıcı olarak kullanım kısıtlanır; aynı zamanda maaş alımı hesaplanmaz.
5. Oyun içerisinde toplu başkaldırı yapılması ve kötü etki oluşturma gerçekliği kanıtlanırsa derhal görevden alınır, kalıcı olarak kullanım kısıtlanır; aynı zamanda maaş alımı hesaplanmaz.
6. Oyun içerisindeki bir boşluktan yararlanarak sadece rapor vermemekle kalmayıp aynı zamanda boşluktan yararlanarak kâr amacı güden işler yapılması durumunda gerçekliği kanıtlanırsa derhal görevden alınır, kalıcı olarak kullanım kısıtlanır; aynı zamanda maaş alımı hesaplanmaz.
7. Oyun içerisinde herhangi bir yasaklı illegal aktiviteler yapmak kesinlikle yasaktır ve gerçekliği kanıtlanırsa derhal görevden alınır, kalıcı olarak kullanım kısıtlanır; aynı zamanda maaş alımı hesaplanmaz.
Not: Yukarıdaki sıralanmış maddelerden görevden alınan rehberler unvana göre işleme tabi tutulacaktır.
Cevap bulunamadı.