alexa
Uçan Ejder
Gerek geliştiricilik gerekse yayıncılık anlamında büyük başarılara imza atmış olan 337.com, Uçan Ejder ismi altında tamamen Türkçe diline çevirerek yayınladığı oyun ile birlikte hali hazırdaki yoğun talebin büyük bir kısmını karşılamış durumdadır. Uçan Ejder kuponlarini 337 Elex Web sitesi üzerinden Uçan Ejder E Pin Yükle butonunu kullanarak yükleyebilirsiniz.
209
Rehber olmanın şartları ve görevleri -5
Emre S.
10 Nisan 2015 13:34
5. Rehberlerin dikkat etmesi gerekenler

1. Her bir sistem, sistem başladıktan iki hafta sonra "Uçan Ejder Kulesi" rehberini ayarlar, forum oylamasını geçenler bu sistemin acemi rehberleri arasından seçilir
2. Forum veya fan sayfası moderatörünün her biri 3 kişiyi geçemez, resmî yetkililer sık sık forum ve fan sayfasını gezerek cevaplama durumlarını kontrol edeceklerdir. Cevaplanmamış soru, oyuncuya hakaret, oyunla alakası olmayan durumlarda görevden alma işlemi unvana göre yapılacaktır.
3. Resmî yetkililer her zaman oyun rehberlerinin çalışma durumlarını izleyecektir ve bazı zamanlarda oyun rehberlerinin görevi ile ilgili bazı düzenlemeler yapacaktır. Lütfen gereken tüm şartları özverili bir şekilde yerine getiriniz
4. Oyun rehberi işin kalitesini sağlayamayacak durumda ise kendiliğinden istifa edebilir, lütfen en az bir hafta önceden GM'yi bilgilendiriniz, sonrasında tekrar devam etmek isterse de ilk önceliğe sahip olacaktır.
5. Oyun rehberi ne zaman olursa olsun oyunun birliği için çalışmalıdır, hiçbir durumda, oyunu karalayamaz, oyun açıklarını işfa edemez, başka şeylerin tanıtımlarında bulunamaz, gerçekliği kanıtlanırsa unvana göre görevden alınır ve kullanımına bir daha izin verilmez.
6. Oyun içerisinde büyük bir açık fark ederse, rehber GM'i bilgilendirmelidir, delil toplamalıdır, neden araştırmalıdır; sorun çözüldükten sonra gereken ödülü alacaktır.
7. GM'e rüşvet vermek, sözle tehdit etmek, farklı şekillerde tazminat almaya çalışmak kesinlikle yasaktır, gerçekliği kanıtlanırsa her iki taraf da cezalandırılır.
8. Yukarıdaki maddelerin en son açıklamaları yetkililerin haklarına aittir.

Cevap bulunamadı.