alexa
Vindictus
Vindictus, gerek grafiksel yenilikleri gerekse hikayesinin derinliği ile dikkatleri üzerine çekiyor. Vindictus Nexon Cash satin alma isleminden sonra, Nexon ödeme sayfasinda Durmapay seçilerek aktif edilebilir.
236
Eşya Yükseltme
Emre S.
29 Mayıs 2015 13:11

- “Ne İşe Yarar?” -


Eşyaları yükseltmek, eşyanızın özelliklerine bonuslar ve fazladan özellikler kazandırır. Zırh parçalarınızı yükseltebileceğiniz gibi, silahlarınızı da yükseltmeniz mümkündür.


- “Bu Sistem Nasıl Kullanılır?” -


- Eşyalarınızı “Demirci” (Forge) yardımıyla yükseltebilirsiniz. “Demirci”ye girdiğinizde, “Eşya Yükseltme” (Enhance) butonunu kullanarak yükseltme penceresini açın.

- Bu işlemi uygulamak için “Yükseltme Taşları”na (Enhancement Stones) ihtiyacınız vardır. Bu değerli eşyaları, çeşitli zindanlarda canavar avlayarak edinebilirsiniz.

- Pencereyi açtıktan sonra, eşyalarınız arasından yükseltmek istediğinizi, pencerenin herhangi bir alanına sürükleyin. (NOT: Bazı eşyalar yükseltilemez.)

- Eşyanın yükseltilmeden önceki hali pencerenin tepesinde, yükseltildikten sonraki hali pencerenin altında belirecektir.

- Pencerenin altındaki “Yükselt” (Enhance) butonunu kullanarak işlemi tamamlayın.

(İpucu: +3’den sonra yapılacak olan Yükseltme işlemleri başarısızlıkla sonuçlanabilir. Başarısızlık, eşyanın yükselme oranını terse çevirerek eşyayı bir önceki seviyesine düşürür.)

Cevap bulunamadı.