alexa
Vindictus
Vindictus, gerek grafiksel yenilikleri gerekse hikayesinin derinliği ile dikkatleri üzerine çekiyor. Vindictus Nexon Cash satin alma isleminden sonra, Nexon ödeme sayfasinda Durmapay seçilerek aktif edilebilir.
177
Karakterler - Evie
Emre S.
29 Mayıs 2015 12:56

Evie büyü, şifacılık üzerine yoğunlaşmış bir destek akrakteridir. Yakın mesafede güçsüz bir asa kullanır ancak uzak mesafedeyken güçlü golemler çağırabilir, ölen arkadaşlarını kaldırabilir ve çok güçlü saldırılar yapabilir, başlangıçta kumaş kıyafetler giyer ancak ilerlediğinde hafif zırh giyebilir

Evie doğudan gelmiştir, küçüklüğünde soylu bir aile tarafıdnan büyütülmüştür, ancak kimse bundan tam olarak emin değildir. Sorulduğunda, Evie yalnızca gülümser ve konuyu değiştirir. Genç olmasına rağmen, Evie savaşta çok büyük bir güce sahiptir.
 

- Yetenekler -


Firebolt: Manasını kullanarak ateşten bir top firlatır. Mana en başta çok yavaş toplanacaktır. Ayrıca bu yetenek çok yavaş ilerler ve kısa mesafelidir, ancak patladığında çok yüksek alan hasarına sebep olur.
Ön-gereklilik: Yok
Nasıl Elde Edilir: Karakter yaratılırken verirlir.
Alchemy: Create Golem
Golem ayratmak için simya kullanır. Golemler gördükleri düşmanlara saldırır. Golemler saldırdığında Evie'de hasar alır. Eğer Evie ağır ahsar alırsa golemler yok olur.
Ön-gereklilik: Golem Creation hikayesi tamamlanmalı.
Nasıl Elde Edilir: Evie'ye Brynn tarafından verilir.
Healing: Parti üyelerinin hayat enerjisini doldurur. Bu yeteneği kullanmak için, Evie "Healing Rune" 'a hızlı yetenek barında sahip olmalıdır. Evie bir apti üyesini seçip [ALT] tuşuna basarak yeteneği atadığı numara ile şifacılık yapar.
Ön-gereklilik: Skill: Healing öyküsü tamamlanmalı.
Nasıl Elde Edilir: Evie'ye Brynn tarafından verilir.

Cevap bulunamadı.