alexa
Vindictus
Vindictus, gerek grafiksel yenilikleri gerekse hikayesinin derinliği ile dikkatleri üzerine çekiyor. Vindictus Nexon Cash satin alma isleminden sonra, Nexon ödeme sayfasinda Durmapay seçilerek aktif edilebilir.
305
Karakterler - Fiona
Emre S.
29 Mayıs 2015 12:54

Fiona kılıç ve kalkan kullanan dengeli bir savaşçıdır, kalkanı ile beraber düşmanlarının tamin edemeyeceği değişik stratejiler kullanır. Oyunun başlangıcında ağır zırh giyebilir, kendini geliştirdikten sonra ise levha zırhları giyebilir.
Fiona güneyden gelmiştir. Kişiliği gizemlidir ve oldukçada disiplinli bir yapısı vardır bu yüzden de kimse onun Kırmızı Kılıç Paralı Askerlerine nasıl katıldığını bilmez. Geçmişi hakkında nadiren konuşur. Çok az insan onun savaş yeteneklerini görmüş olsada çok daha fazlasını saklamaktadır.
 

- Yetenekler -Heavy Stander: Güçlü saldırıları savuşturmasını sağlar. Gelen hasarı büyük ölçüde düşürür ancak tamamen engellemez. Ancak bu yetenek kalkanın dayanıklılığını büyük ölçüde düşürür, ayrıca bu yeteneğe karşı herhangi bir karşı saldırı kullanılamaz. Kalkan kırıldığında yetenek kullanılammaz.
Ön-gereklilik: [Guard] Rank D yada üstü.
Nasıl Elde Edilir: [Yetenek: Heavy Stander] öyküsünü tamamla ve yetenek kitabını al.
Counteratack: Guard'ı saldırıyı durdurmak için kullan ve düşmanına karşı saldırı ile hasar ver.
Başarılı bir Guard yeteneği başarılı bir karşı saldırı garantisi vermez, karşı saldırı sadece başarılı bir Guard isabetli yapılmışsa olur, kalkanınız kırık ise karşı saldırı yapamazsınız.
Ön-gereklilik: [Guard] Rank D yada üstü.
Nasıl Elde Edilir: [Yetenek: Counterattack] öyküsünü tamamla ve yetenek kitabını al

Cevap bulunamadı.