alexa
Vindictus
Vindictus, gerek grafiksel yenilikleri gerekse hikayesinin derinliği ile dikkatleri üzerine çekiyor. Vindictus Nexon Cash satin alma isleminden sonra, Nexon ödeme sayfasinda Durmapay seçilerek aktif edilebilir.
264
Karakterler - Kai
Emre S.
29 Mayıs 2015 12:58

Kai'nin geçmişi ile ilgli çok az şey bilinir, ancak söylenene göre Fomor'ları kaybettiği sevdiği kadın yüzünden öldürmektedir. Kai belalı bir geçmişi olmasına rağmen oldukça iyi bir okçudur. Diğerleri geri çekildiğinde saldırır ve adeta manyakmışçasına etrafa oklarını savurur.
Kai'nin atletik yetenekleri onun savaş alanında serbestçe ahreket etmesine ve düşmanlarını şaşırtmasına olanak verir. Her türlü duruma adapte olabilir, onun bu eşsiz dövüş tekniği onu tekli veya çoklu oyunda rahatça düşmanlarını öldürebilecek bir ahle sokar .


- Yetenekler -


Arrow Storm: "Arrow Storm" okların havadan yağmur gibi yağdığı yıkıcı bir alan yeteneğidir. Her seviye artışından sonra yeteneğin hasarı ve düşmanları geri tepme olasılığı artar.
Ön-gereklilik: Yok
Nasıl Elde Edilir: Seviye 20 veya üstü elde edebilir [Arrow Storm]
Dodge Grapple:
Dodge Grapple, kahramanın aniden pozisyonunu değiştirmesini sağlayan atletik bir yetenektir. Hızlı şekilde sıyrılmaya yada pozisyon almaya yarar.
Ön-gereklilik: Yok
Nasıl Elde Edilir: Seviye 24 veya üstü elde edebilir [Dodge Grapple]

Oğuzhan T.
28 Haziran 2015 02:09

Tüm karakterleri tanıtman gerçekten işe yarar bişey teşekkürler.