alexa
Vindictus
Vindictus, gerek grafiksel yenilikleri gerekse hikayesinin derinliği ile dikkatleri üzerine çekiyor. Vindictus Nexon Cash satin alma isleminden sonra, Nexon ödeme sayfasinda Durmapay seçilerek aktif edilebilir.
227
Karakterler - Karok
Emre S.
29 Mayıs 2015 12:57

Karok elinde kocaman silahlar taşıyan bir karakterdir. Bir dev gibi büyük ve ağır objeleri tutup fırlatabilir. Dev vücudu onu yavaşlatsa da saldırılarını ve savunma gücünü inanılmaz deecede arttırır, Karok oyuna ağır zırh giyerek başlar.
Karok'un nazik ve kibar olması Colhen'lilerin onun güneyli olduğunu düşünmelerine sabep olmuştur , ancak hiçbiri kesin oalrak emin değildir.Hatta bazıalrı onun devler ülkesinden olduğunu bile söyler. Her ne yaparsanız yapın onun rahat ve başına buyruk tavırlarını engelleyemezsiniz, savaş alanında bile.
 

- Yetenekler -
 

Special Grab: Diğer karakterlerin kaldıramadığı cisimleri kaldırmanızı sağlar, örümcekler ve vampirler bile buna dahildir.
Ön-gereklilik: Yok
Nasıl Elde Edilir: Karok'a karakter yaratırken verilir.
Clash: Karok hayvani gücünü kullanarak, yolunun üzerindeki herşey ezer. Eğer doğru zamanlanırsa, Karok bir bossun orta derceli saldırılarını bile savuşturabilir ve takıma rkadaşlarının saldırması için bir firsat yaratır
Ön-gereklilik: Seviye 12 üstü olmak, [Power Grab] Rank Fyada daha üstü olması.
Nasıl Elde Edilir: Karok'a Marrec tarafından görev oalrak verilir.

Cevap bulunamadı.