alexa
Vindictus
Vindictus, gerek grafiksel yenilikleri gerekse hikayesinin derinliği ile dikkatleri üzerine çekiyor. Vindictus Nexon Cash satin alma isleminden sonra, Nexon ödeme sayfasinda Durmapay seçilerek aktif edilebilir.
229
Karakterler - Lann
Emre S.
29 Mayıs 2015 12:53

Lann 2 ellindede ayrı ayrı tutuğu silahlarda uzamanlaşmıştır, özellklede kılıçlarda. Onun saldırıları oldukça hızlı ve süreklidir. Bu yüzden düşmanları onun saldırıları altında neredeyse nefessiz kalırlar. Hızına öncelik verdiği içinde hafif zırhlar giyer. Güçlendiğinde ise ağır zırhlarla nasıl hızlı hareket edeceğini öğrenir, Lann kuzeybatıdan gelmiştir. Fomor'lar evini yurdunu yıkmıştır, ve oda Colhen'e gelip Kırmızı Kılıç Paralı Askerleri'ne katılmıştır. Savaşta başarılı olmak için herşeyini kullanır.

- Yetenekler -


Thousand Needles: Thousand Needles(Binlerce İğne), Lann'ın bir seri boyunca kombolu saldırılar yapmasına ve en sonunda rakibini itmesini sağlar. Son saldırının vereceği hasar son saldırıdan önce yapılan kombolu saldırı sayısıyla orantılıdır. Bu saldırıyı maksimize etmek için bütün staminanız bitene kadar saldırın.
Ön-gereklilik: Mevcut değil
Nasıl Elde Edilir: [dükkan] yetenek kitabı, paralı asker kışlasında, Ceara'dan alınabilir.
Double Crescent: Double Crescent(Çifte Hilal) sadece ikiz kılıçla kullanılabilir, Slip Dash'ın ardından saldırıyı arttırmak için kullanılır.
Ön-gereklilik: Yok
Nasıl Elde Edilir: [dükkan] yetenek kitabı, paralı asker kışlasında, Ceara'dan alınabilir.

Cevap bulunamadı.