alexa
Vindictus
Vindictus, gerek grafiksel yenilikleri gerekse hikayesinin derinliği ile dikkatleri üzerine çekiyor. Vindictus Nexon Cash satin alma isleminden sonra, Nexon ödeme sayfasinda Durmapay seçilerek aktif edilebilir.
266
Lonca Sistemi
Emre S.
29 Mayıs 2015 13:16

“Lonca Nedir?”

Loncalar, aynı görüşlere sahip oyuncu birbirlerine yardım etmek için oluşturduğu gruplardır. Bir loncaya katılarak, oyunda yeni dostlar edinebilirsiniz. Loncanızdaki oyuncularla beraber çalışarak onların görevlerine yardım edebilir ve/veya kendi görevleriniz için yardım alabilirsiniz.

- “Genel Olarak Loncalar” -

Bir Loncaya katılmak için, oyun ekranın sağ altındaki “Lonca” (Guild) butonuna tıklayın. Açılan pencerede “Lonca Evi” (Guild Home) bölümünü kullanarak kendi loncanızı kurun ya da girmek için diğer oyuncuların loncaları arasında araştırma yapmaya başlayın.

Lonca kurmak için: Penceredeki “Lonca Kur” (Create Guild) butonuna tıkladıktan sonra istenilen bilgileri girerek kendi loncanızı kurun.

Bir loncaya girmek için: Penceredeki “Lonca Araması” (Guild Search) butonuna tıklayarak girmek istediğiniz loncanın ismini bulun. Loncalar, lonca isimleri ve/veya başkanları üzerinden bulunabilirler.

- “Loncanızı Yönetmek” -

Eğer kendi loncanızın sahibiyseniz, loncanızı yönetmek için kullanabileceğiniz bir çok özelliğe ulaşabilirsiniz.

Lonca penceresindeki “Loncayı Yönet” (Manage Guild) butonuna tıklayarak üyelerinizle ilgili bilgilere bakabilir, notlar yazabilir veya Loncanızın bilgisinde değişiklikler yapabilirsiniz…

Cevap bulunamadı.