alexa
Vindictus
Vindictus, gerek grafiksel yenilikleri gerekse hikayesinin derinliği ile dikkatleri üzerine çekiyor. Vindictus Nexon Cash satin alma isleminden sonra, Nexon ödeme sayfasinda Durmapay seçilerek aktif edilebilir.
318
Vindictus hakkında genel bilgiler!(yeni başlayanlara yardımcı olacaktır)
Hasan Tunçer Y.
27 Temmuz 2015 14:24

Vindictus (Nexon)

Gerek potansiyel oyuncu kitlesinin dünyanın en yüksek değerlerine ulaşması gerekse ülke genelinde online oyunlara gösterilen ilginin büyüklüğü sebebi ile son derece ciddi yatırımların ve dolayısı ile başarılı yapımların ortaya çıkmasının mümkün olduğu Güney Kore merkezli olarak ortaya çıkmış olan Vindictus Online, devCAT stüdyoları tarafından 2010 yılında yayın hayatına başlamış durumda. Gördüğü yoğun ilgi sayesinde aynı sene içerisinde Kuzey Amerika ve bir sene sonrasında da Avrupa pazarına adım atan oyun, Nexon Europe başkanlığında Türkiye'nin de dahil olduğu onlarca ülke içerisinde başarılı gelişimini sürdürmekte. Güney Kore genelinde popüler bir online oyun olan Mabinogi'nin devamı niteliğinde hazırlanan fakat söz konusu yapıma çok daha geniş içerikler ve hikaye zenginliği katan Vindictus, günümüzde de yükselişine devam etmekte.

Devasa çok oyunculu online rol yapma yapısına sahip olan yapım, kişilerin standart seviye atlayarak yeni özellik ve yeteneklere ulaşma sistemi üzerinden karakterlerini geliştirmelerine fırsat vermekte. İlk zamanlarında beş karaktere sahip olsa da zaman içerisinde gerçekleştirilen güncelleme ve değişimler ile birlikte dokuz farklı karakter arasında seçim yapma şansı sunan Vindictus, Lann, Fiona, Evie, Karok, Vella, Hurk, Lynn ve Arisha seçenekleri arasından özel yetenek ve karakter geçmişine göre uygun olanının seçilerek hikayeye başlanmasını sağlamakta.

Herhangi bir ücret ödenmeden kullanılması ile birlikte Free to Play sistemi üzerinden çalışan Vindictus, arzu edildiği taktirde ise kişilerin mikro ödemeler gerçekleştirerek kozmetik ve işlevsel açıdan artılar sağlayan eşyaları karakterleri ve hesapları için satın almalarını mümkün kılmakta. Söz konusu alışverişlerin oyun içi deneyimi negatif yönde etkilememesi adına son derece detaylı çalışmalar gerçekleştiren yetkililer, oyunculardan aldıkları geri dönüşler ile birlikte de başarılarını açık ve net biçimde ortaya koymaktalar. Sıklıkla güncellenen Vindictus, mücadele sistemi içerisinde oluşabilecek herhangi bir dengesizlik veya sorunun da bu güncellemeler ile ciddi sıkıntılara sebep olmadan önce düzeltilmesine imkan vermekte. Sizler de MMORPG dünyasının en dikkat çekici ve popüler isimlerinden birisi olan Vindictus'u herhangi bir ücret ödemeye gerek kalmadan bir an önce tecrübe edebilir ve keyifli vakit geçirebilirsiniz.

 

Tesekkur etmeniz yeter:)

Cevap bulunamadı.