alexa
War Thunder
War Thunder, ikinci dünya savasi üzerine kurulu oyun yapısına sahip oldugu için tarihin en kanli çarpismalarinda yer almis farkli ülkelerin onlarca farkli uçagina rastlamak mümkün. Warthunder Golden Eagle ile bir adım öne geçebilirsiniz. Warthunder Golden Eagles Satin Alma isleminden sonra oyun ödeme penceresinde DurmaPay seçilerek aktif edilebilir.
170
Gözünüz kapalı edinin
Furkan D.
9 Şubat 2015 19:53
Şu anda sizi bedava online oyunlar içinde en çok eğlendirecek oyun War Thunder. Bunu söylüyorum çünkü saatlerimi aralıksız harcadım ve tek bir dakika bile sıkılmadım. Oyun ararken bile sıkılmıyorum uçağımın yada tankımın ayrıntılarını izlemekten kendimi alamıyorum. Savaşa girdiğimiz anda uçağın konsolu bire bir gibi görünüyor. Ayrıntılar çok iyi. Uçağınız yağ sızdırıyor camınız kapkara oluyor, kanatlarınız delik deşik oluyor, tek kanadınız kopuyor ama uçağınızı terk edip etmemek sizin elinizde oluyor ister paraşütle atlayın isterseniz çok sevdiğiniz yuvanızla yere çakılın. Evet oyun temel olarak bir uçak oyunu fakat Tank moduda mevcut. Henüz sıkıntılar içersede dağlar taşlar, vuruş hissiyatı, grafikler piyasadaki en iyi Tank oyunu World of Tanks'dan çok daha iyi durumda. Ayrıca oyuna yakın bir zamanda deniz savaşları moduda gelecek. Tanklar, uçaklar, gemiler aynı haritada çarpışacak. Tam bir savaş simulasyonu. Ancak minimum sistemin az olduğuna bakmayın ani FPS düşüşleri sinir bozucu olabiliyor. 
Sergen B.
21 Şubat 2015 15:40
Fps Sorunu Çok Yaşıyorum Bir Çözümü Yokmu ?