alexa
War Thunder
War Thunder, ikinci dünya savasi üzerine kurulu oyun yapısına sahip oldugu için tarihin en kanli çarpismalarinda yer almis farkli ülkelerin onlarca farkli uçagina rastlamak mümkün. Warthunder Golden Eagle ile bir adım öne geçebilirsiniz. Warthunder Golden Eagles Satin Alma isleminden sonra oyun ödeme penceresinde DurmaPay seçilerek aktif edilebilir.
179
Temel özellikler
eray ö.
1 Şubat 2015 14:15
*War* Thunder MMO savaş oyunudur. Dünyanın çeşitli yerlerindeki oyuncularla mücadele edebilir, Devasa savaş alanlarında savaşabilir ve tek başınıza bir kahraman olabilir yada takım için savaşabilirsiniz. 
Ayrıntılı uçak kokpitlerini ve gerçekci uçuş tepkilerini, Tarihsel ve doğru uçak modellerini ve onlarca yükseltilebilir silah çeşitilerini, daha yüzlerce ayrıntıyı bu oyunda görebileceksiniz. 
Oyunun Co-op özelliği sayesinde, Solo görevleri arkadaşlarınızla yapabilirsiniz. 
Tarihsel bakımdan en gerçekci ve doğru savaş alanlarını oluşturmak için, Günümüz yeryüzünün uydu fotoğrafları ve II.Dünya savaşında kullanılan haritalar kullanılmıştır. 
Almanya, SSCB, İngiltere, Japonya ve ABD başta olmak üzere Müttefik ve Mihver devletlerinin, II.Dünya savaşı döneminde kullandığı yüzlerce gerçekci uçak modelinden dilediğinizi seçebilirsiniz. 
Tabiki savaşlar gökyüzü ile sınırlı değil, Savaşlarda tank, hafif zırhlı araçlar, savaş gemileri hatta piyade birlikleri görebileceksiniz. 
Kendi klanınızı oluşturabilir ittifaklar yapabilir ve taktik stratejiler hazırlayabilirsiniz. Ustaca hazırlanmış bir taktik veya strateji, Ateş gücü ve pilotajın önüne geçebilir. 
Gerçekci ve benzersiz hasar modellemesi sayesinde, büyük motor arızalarından, küçük kurşun çiziklerine kadar bir çok hasar görülebilir ve Kullanılan silah türüne, Silahın ateş gücüne ve Vuruş açısına göre farklı hasarlar oluşabilir. 
Ayrıntılı grafik detayları, Dinamik hava şartları, Milyonlarca ayrıntıdan oluşan kara detayları ve bunları düşük sistemlerde bile gösterebilen gelişmiş grafik motoru. 
Sizin için hazırlanmış global kariyer modunun ve kazandığınız başarılar sonucu alacağınız madalya ve rütbelerin keyfini çıkarabilirsiniz
Sergen B.
21 Şubat 2015 15:42
Gerçekten Harika Bir Oyun Kesinlikle Oynamalısınız