alexa
War Thunder
War Thunder, ikinci dünya savasi üzerine kurulu oyun yapısına sahip oldugu için tarihin en kanli çarpismalarinda yer almis farkli ülkelerin onlarca farkli uçagina rastlamak mümkün. Warthunder Golden Eagle ile bir adım öne geçebilirsiniz. Warthunder Golden Eagles Satin Alma isleminden sonra oyun ödeme penceresinde DurmaPay seçilerek aktif edilebilir.
239
World of tanks ve World of Warplanes VS War thunder
Efe Berkay Ş.
17 Aralık 2014 20:10
öncelikle her üçünüde oynadığımı belirtmek isterim wargaming'in oynanış bakımından çok farkı var ve wargaming oynanış bakımından çoook önde gidiyor ancak bilgisayarınız müthiş ötesi bir bilgisayar değil ise.hatta battlefield 4 ü bile high ayarlarda kasmadan oynatan bir bilgisayar bu oyunda normal ayarlarda maksimum 20-40 fps alır ancak oynanış mükemmeldir fakat grafikler berbattır war thunderde ise durumlar tam tersidir grafikler MÜKEMMELDİR ! oynanış berbattır ama benim şahsi fikrimi sorarsanız war thunder world of warplanesden daha iyidir fakat tank bölümünde world of tanks dan daha kötüdür ( war thunderde hem tanklar hemde uçaklar var. )
Mert E.
24 Aralık 2014 22:33
Bence her türlü War Thunder alır . Oynanışıda bana göre çok iyi . Bir uçağın arkasına geçince zaten kovalaması vb ayrı bi zevk verir :D
Özgür D.
25 Aralık 2014 13:16
war thunder tabikide. oynayış hepsinden daha güzel
Sergen B.
21 Şubat 2015 15:47
Kesinlikle  War Thunder
Arıkan Suat S.
15 Temmuz 2015 14:57

Muhteşem fizik motoruyla hem oynanış hem grafik bakımında o 2 malum oyunu çook geri de bırakır