alexa
War Thunder
War Thunder, ikinci dünya savasi üzerine kurulu oyun yapısına sahip oldugu için tarihin en kanli çarpismalarinda yer almis farkli ülkelerin onlarca farkli uçagina rastlamak mümkün. Warthunder Golden Eagle ile bir adım öne geçebilirsiniz. Warthunder Golden Eagles Satin Alma isleminden sonra oyun ödeme penceresinde DurmaPay seçilerek aktif edilebilir.
534
uçaklar
ismail e.
16 Temmuz 2015 17:27

Byler uçak çeşitleri neler bide en iyileri hangileri biraz bilgi verebilirmisniz ?

Murat A.
15 Ocak 2016 00:54

Dostum oyunun yapımcısı olan şirketin sitesinden ''eğer varsa'' emin değilim. Ülkelerin teknoloji ağaçlarına baktığında daha net bilgi edinmiş olursun.

Ama kabataslak anlatacak olursak...

Rütbe 1 de geç dönem ve kısmen modern olan uçaklar var. Bazı ülkelerde 4 kantlı 1.dünya savaşı sonu ve geç dönem uçaklar olduğu gibi ilk örnek 2 kanatlı uçaklar , avcılarda var.

Rütbe 2 de yavaştan modernleşen (zamanına göre) uçaklarla tanışacaksın. Mesela İngiliz Hurricane gibi.

Rütbe 3 ve 4 de 2 kanatlı klasik 2.Dünya Savaşı uçaklarının en iyi halleri seni bekliyor olacak. Kimi devlete göre 4 ün ortasında yada sonuna doğru yavaştan jetler gelmeye başlıyor.

Rütbe 5 de ise Jet uçakları var , Bambarduman Jet uçakları var.

O var bu var ama bu oyunda genel olarak en iyi uçak diye bir şey yok. Ne kadar iyi olduğun senin oyuncu karaterine göre değişir. Kimi uçağın Makineli Topları vardır ama dönüşleri kötüdür , Kimisinin Tırmanma oranı yüksektir ama dönüşleri kötüyken bir diğer uçak için bu tam tersi olabilir.

Oyunda en basit 2 it dalaşı yöntemi var. Birisi BNZ diğeri Turn Fight. Uçağın iyi dönemiyorsa ama Tırmanma oranı iyiyse BNZ yaparsın. Yani uçağını alır tırmanır iyice irtifa kazandıktan sonra dalışa geçer , gözüne kestirdiğin düşmanı vurur , dalmanın kazandırdığı enerji ile hiç durmadan tekrar tırmanışa geçersin. Turn Fight da adı üstünde dönüşü iyi olan bir uçağınavarsa rakibin kuruğuna yağışır döner durursun.

Dediğim gibi senin oyunu nasıl oynadığına göre hangi uçağın senin için iyi olabileceği değişir.