alexa
Warface
Crytek'in hakkında çok konuşulan ücretsiz FPS oyunu Warface sonunda Türk oyuncularla buluştu. Arkadaşlarınla güçlerini birleştirerek düşmanı ortadan kaldır. Beş kişilik bir takım olarak, Warface'in özgün kooperatif modu olan PvE oyna yada Oyun esnasında sınıfını istediğin zaman değiştirerek savaş alanındaki performansını en üst seviyeye çıkartabilirsin. Warface kredi alma işleminizden sonra, Warface epin kodu olarak teslim edilmektedir.
271
Başlangıç rehberi-2
Emre S.
13 Nisan 2015 15:03

OPERASYON

Genel Bakış

Warface'teki en uzun ve en zorlu görevlere hazırlanın. Bu görevlerde takım çalışması vazgeçilmez. Başarmak istiyorsanız sınıfınızda ustalaşın ve bir takım olarak oynayın.

10. seviyeden düşük askerler Operasyon görevlerine katılamazlar.

Erişim Jetonu

Operasyon görevlerine katılmak için Erişim Jetonu gerekir. Bir Operasyon görevinde ilk kontrol noktasına ulaşıldığı anda bir Erişim Jetonu hesabınızdan düşer.

Her oyuncuya günlük dört Erişim Jetonu gelir fakat hesap başına jeton sınırı altıdır.

Soğuk Zirve Operasyonu

Kusursuz takım çalışması ve her oyuncudan üstün performans gerektiren yeni PvE deneyimine hazır olun. Warface'te yeni ölümcül savaş alanına girerken bir takım olarak çalışın ya da hayatınızın en kötü kışıyla yüzleşin. Sadece buz gibi kararlılığı ve üstüne düşeni yapma yeteneği olanların zirveye erişme şansı olacak.

Görev I – Öncü

Bu görevde amaç haritanın ortasındaki konsolu hackleyerek Blackwood'un Sibirya operasyonu hakkında bilgi toplamak. Verileri indirirken her türlü Blackwood gücüyle karşılaşabilirsiniz.

Görev II – Pusu

Pusu görevinde Warface takımı karlı dağların ortasında yıkık bir kaleye saldırıyor. Bu kale aynı zamanda Blackwood'ın Sibirya operasyonları için yüksek teknolojili bir kontrol merkezi görevi görüyor. İlk bakışta standart bir gir ve ele geçir görevi gibi gözükse de sonradan akıllıca planlanmış bir tuzak olduğu ortaya çıkıyor.

Görev III – Zirve

Zirve görevinde öncelikle sonraki kısıma ulaşmak için kullanılacak taşıyıcının çalışır halde kalmasını sağlamak gerekiyor. Takım bunu başarırsa Zirve'nin son kısmında nefes kesici aksiyonun tam merkezinde yerini alıyor. Buradan mutlu sonla çıkıp çıkamayacakları ise tamamen ne kadar iyi bir takım olarak çalışabildiklerine bakıyor.

Baskın

Ejderhanın inine adım atmak üzeresiniz: Blackwood'un Karargahı! İstihbaratımız tüm Blackwood operasyonunu finanse ettiğine inandığımız adamı buldu. Kendisi, bir sonraki hedeflerini planlamak için Blackwood CEO'su Ursula Ellis ile buluşmaya geliyor. Hem de çok gizli bilgilerle.

İşte hepsini durdurma şansınız!

Göreviniz basit: kuleye saldırın ve binayı terk etmeden önce onu yakalayın, etkisiz hale getirin ya da öldürün! Kaçmamalı!

Cevap bulunamadı.