alexa
Warface
Crytek'in hakkında çok konuşulan ücretsiz FPS oyunu Warface sonunda Türk oyuncularla buluştu. Arkadaşlarınla güçlerini birleştirerek düşmanı ortadan kaldır. Beş kişilik bir takım olarak, Warface'in özgün kooperatif modu olan PvE oyna yada Oyun esnasında sınıfını istediğin zaman değiştirerek savaş alanındaki performansını en üst seviyeye çıkartabilirsin. Warface kredi alma işleminizden sonra, Warface epin kodu olarak teslim edilmektedir.
166
Başlangıç rehberi-5
Emre S.
13 Nisan 2015 15:09

GELİŞİM SİSTEMİ

Oyuncu Gelişimi

Oyuncular 1. rütbeden başlar. Rütbenizi yükseltmek ve savaş alanında düşmanlarınızın ve arkadaşlarınızın yüreğine korku salmak için Deneyim Puanı kazanmanız gerekir. PvE ve PvP oynayarak Deneyim Puanı kazanabilirsiniz.

Eşya Gelişimi

Tedarikçi sistemi savaş sırasında, daha sonra dükkandan satın alabileceğiniz eşyaların açılmasını sağlar. PvE ve PvP oynayarak bu eşyaları açabilirsiniz.

Oyunda üç tedarikçi kategorisi bulunur: Silahlar, Teçhizatlar ve Eklentiler. Tedarikçi ekranında her bir kategoriye ait eşyaların listesini görebilirsiniz. Her maçtan veya görevden önce tedarikçi kategorilerinden birini seçip, kazandığınız Tedarikçi Puanları sayesinde bu kategorideki eşyaları açabilirsiniz. Herhangi bir eşyayı açtığınızda, aynı kategoriye ait rastgele başka bir eşya açılma sırasına girer.

Cevap bulunamadı.