alexa
Warface
Crytek'in hakkında çok konuşulan ücretsiz FPS oyunu Warface sonunda Türk oyuncularla buluştu. Arkadaşlarınla güçlerini birleştirerek düşmanı ortadan kaldır. Beş kişilik bir takım olarak, Warface'in özgün kooperatif modu olan PvE oyna yada Oyun esnasında sınıfını istediğin zaman değiştirerek savaş alanındaki performansını en üst seviyeye çıkartabilirsin. Warface kredi alma işleminizden sonra, Warface epin kodu olarak teslim edilmektedir.
178
Para birimleri
Emre S.
13 Nisan 2015 15:19

PARA BİRİMLERİ

Warface'de üç para birimi bulunur: Warface Dolarları ($), Krediler (K) ve Elit Puanlar (taç sembolüyle gösterilir)

PvE ve PvP oynayarak Warface Doları kazanabilirsiniz. Oyun içi tüm eşyalar Warface Doları ile alınabilir ve onarılabilir.

Krediler, Warface'in özel para birimidir. Kredilerle standart eşyaları alabileceğiniz gibi yalnızca Kredilere özel üç eşya sınıfından da alışveriş yapabilirsiniz.

  • Bonuslar: PvE ya da PvP oynarken seviye atlama, yeni eşya açma ve Warface Doları kazanma hızınızı artırır
  • Diriliş Parası: Bu paralar, öldükten sonra anında yeniden doğarak takıma katılmanızı sağlar (Yalnızca PvE görevlerinde kullanılabilir)
  • Şans Kutuları: Bu kutulardan her birinin içinde 3 sürpriz eşya bulunur
  • Üniformalar: Bu kostümler askerinizin görünüşünü tamamen değiştirir. Kalabalıkta farkedilmenizi, düşmanlarınızın kalbine korku salmanızı sağlar.

Krediler, Warface'in özel para birimidir. Kredilerle standart eşyaları alabileceğiniz gibi yalnızca Kredilere özel üç eşya sınıfından da alışveriş yapabilirsiniz. PvE görevlerindeki performansa göre ödül olarak verilir.

Cevap bulunamadı.