alexa
Warframe
Warframe ile Uzay oyunları yeniden şekillendi. Hazırmısın Tenno ? Bu ücretsiz uzay savaş oyununda Warframe Access paketini kap ve sende yerini al. Silah ya da kılıcını çek ve uzaydaki amansız mücadeleye katıl. Warframe Platinum, Warframe oyununda kullanilan para birimidir. Aldiginiz Warframe Platinumlari, Warframe Oyununda Epin sekmesine basarak kullanabilirsiniz.
370
Başlamalı mıyım?
Yusuf Ö.
19 Aralık 2014 18:00
Nasıl bir oyun biraz anlatır mısınız? Artıları ve eksileri falan.
Doğukan E.
20 Aralık 2014 01:35
güzel oyun başla kesinlikler eğlenirsin
Mehdi A.
20 Aralık 2014 18:46
Tarzına bağlı kardeşim oyun video'suınu izlersen kendin karar verebilrisin (Bence Başlamalısın)
Doğukan Ö.
20 Aralık 2014 23:54
Başla
Alperen Y.
9 Ocak 2015 21:42
Oyun gayet güzel bir hele ki arkadaşlarınla oynayınca.Fakat ben Warframe oyununa başladığımda hiçbir arkadaşım bu oyunu oynamıyordu ve oyunun görevleri co-op olduğu için tek başıma da oynayamıyordum,aslında oyun sana rastgele takım arkadaşları buluyor fakat ben oyuna yeni başladığımda baştaki bölümleri oynayan insan sayısı azdı ve bazı bölümlere tek başıma girmek zorunda kalabiliyordum ve dediğim gibi görevler co-op lduğu için 1 görevi tek bir kişinin yapması resmen imkansızdı,tek baıma girdiğim görevlerde hemen ölüyordum.Oyunun bu tarafı her ne kadar can sıkıcı olsa da oyunun oynanışı bence güzel.Düşmanlarını hem tabanca,ok,tam otomatik silahlar gibi pek çok silah ile uzaktan veya katana gibi kılıç ve sopalarla yakından öldürebilirsin.Ayrıca oyunun ilk başında sana oynayabilmen için 3 karakter veriyor ve her karakterin kendine has yani kendine özel 4 özelliği var.Bu karakter meselesi elbetteki 3 kişi ile sınırlı değil,youna başladıktan sonra birçok karakter ile karşılaşıyorsun.Oyunda en az 15 tane filan karakter var ve bu karakterleri çeşitli itemler toplayarak açabilirsin.Ayrıca gerçek para ile alınan oyun parasıyla da bu karakterleri alma şansın var.Dediğim gibi her karakterin kendine has 4 özelliği ve görünüşü var.Gelelim oyunun craft sistemine.Gezegenlerdeki görevleri yaparken aldığın itemler ile silahlar,yeni kılıçlar açabilirsin (ayrıca aynı şekilde karakter açmak için topladığın itemlerle burda karakterleride craftlayabilmen mümkün) ve açacağın bu silahların veya kılıçların önce mağazadan yapılışını veya diğer bir değişle yapımını satın aldıkdan sonra gereken itemleri kullanarak bu eşyaları craft edebilirsin.Eşyaları yapmak için aldığın eşya yapımlarına para verdiğin gibi yapacağın eşyayı craft etmek içinde para vermen gerekiyor ve bu eşyaları belli yapılış süreleri var.Bu süreler değişkenlik gösterebiliyor örneğin bir kılıç 12 saatde yapılabilirken bir diğeri 24 saatte yapılıyor.Birde karakterlerinin,silahlarının ve melee yani yakın dövüş eşyalarının seviyeleri var ve bu eşyaların (karakter dahil) en fazla yükselebildikleri level 30.Yazmadığım birkaç özellik var fakat onlarıda yazarsam oyunu oynamanın anlamı kalmaz değil mi ?Umarım yardımc olbilmişimdir.
önsel g.
18 Ocak 2015 23:36
evet denedim oyun çok güzel. Ancak biraz karışıklık var. O bakımdan öncelikle oyuna ilişkin demosunun kesinlikle izlenilmesini tavsiye ediyorum herkese. Önce öğreti lazım. Demoyu izledikten sonra oyuna bakış açınız değişiyor. Bana sorarsanız denemeye değer...
Eren Kaan D.
8 Şubat 2015 20:56
Oyunu denemedim ama videolara göre güzel coop lu bir oyun yapay zekayı seven için çok güzel bir oyun 
İsimsiz Üye
10 Şubat 2015 18:15
Ben bir deneyin derim farklı bir deneyim yaşarsınız. Fakat en son oynarken az oyuncu sorunu vardı sanki. Alışmak biraz zor gelebilir hafif karışık menüsü var.
Emre Ö.
11 Şubat 2015 13:14
Bence oyun çok eğlenceli istersen önce bi oyun videosunu izle öyle kararını ver ben başla derim :)
Anıl K.
14 Şubat 2015 13:02
çok eğlenceli bi oyun başla dostum 
Sergen B.
22 Şubat 2015 16:56
Bence Başla Derim Ama Bu Senin Oyun Tarzına Bağlı