alexa
Warframe
Warframe ile Uzay oyunları yeniden şekillendi. Hazırmısın Tenno ? Bu ücretsiz uzay savaş oyununda Warframe Access paketini kap ve sende yerini al. Silah ya da kılıcını çek ve uzaydaki amansız mücadeleye katıl. Warframe Platinum, Warframe oyununda kullanilan para birimidir. Aldiginiz Warframe Platinumlari, Warframe Oyununda Epin sekmesine basarak kullanabilirsiniz.
1963
Gezegenler nasıl açılır?
Muhammet Emin S.
4 Ocak 2015 11:27
arkadaşlar ben yeni başladım şuanda 4 gezegen var diğer gezegenleri nasıl açarım?
Alperen Y.
9 Ocak 2015 21:22
Oyunu oynamayı bırakalı baya vakit oldu o yüzden çok hatırlamıyorum fakat o açık olan 4 gezegenin evlerini yaparak bir item kazanıyorsun,bu itemin adını pek hatırlamıyorum ve gezegnlerin belirli görevlerini yapınca gelen bir itemdi diye hatırlıyorum.Bu itemi bulduğun zaman gezegenlere baktığın navigasyon adı verilen cihaza takdığın zaman diğer gezegenler açılıyordu diye hatırlıyorum(dediğim gibi oyunu oynamayı bırakalı baya zaman oldu ve bu yüzden oyunu tam hatırlamıyorum yani dediklerimin bazıları yanlış olabilir)
Sergen B.
22 Şubat 2015 17:30
Alperen Y.
Oyunu oynamayı bırakalı baya vakit oldu o yüzden çok hatırlamıyorum fakat o açık olan 4 gezegenin evlerini yaparak bir item kazanıyorsun,bu itemin adını pek hatırlamıyorum ve gezegnlerin belirli görevlerini yapınca gelen bir itemdi diye hatırlıyorum.Bu itemi bulduğun zaman gezegenlere baktığın navigasyon adı verilen cihaza takdığın zaman diğer gezegenler açılıyordu diye hatırlıyorum(dediğim gibi oyunu oynamayı bırakalı baya zaman oldu ve bu yüzden oyunu tam hatırlamıyorum yani dediklerimin bazıları yanlış olabilir)
Alperen Kardeşimiz Doğru Ve Güzel Anlatmış Teşekkürler