alexa
Warframe
Warframe ile Uzay oyunları yeniden şekillendi. Hazırmısın Tenno ? Bu ücretsiz uzay savaş oyununda Warframe Access paketini kap ve sende yerini al. Silah ya da kılıcını çek ve uzaydaki amansız mücadeleye katıl. Warframe Platinum, Warframe oyununda kullanilan para birimidir. Aldiginiz Warframe Platinumlari, Warframe Oyununda Epin sekmesine basarak kullanabilirsiniz.
227
Lag
Nur Çağla K.
25 Şubat 2016 00:02

Oyunda eğitimden sonra girilen multiplayer oyunlarda çok fazla kasma yaşıyorum. Bilgisayarım oyunun sistem gereksinimlerini karşılıyor ama niyeyse oyun kasıyor. Bulunduğum sunucuyla mı alakalı bu durum?

Kubilay A.
8 Mayıs 2016 20:13

Sunucuyla alakalı bir durum olmuş olabilir yada internet hızınızdan da kaynaklanmış bir durum olmuş olabilir.Benim aklıma bunlar geldi.Yardımcı olabilmişsem ne mutlu bana.

Mustafa Celal Ö.
17 Mayıs 2016 22:11

Warframe oyuncunun bilgisayarını sunucu olarak kullanır. Yani senin oynadığın yer (Türkiye?), grubunda Host(sunucu) olarak geçen kişinin yerine uzaksa (Atıyorum Japonya) haliyle lag olur. Oyunda bütün dünya aynı sunucuya bağlanıyor fakat grubu oluşturan kişi geçici Host oluyor. Yani Avrupadan yada Türkiyeden kişilerle oynarsan o kadar sıkıntı olmaz.