alexa
Warframe
Warframe ile Uzay oyunları yeniden şekillendi. Hazırmısın Tenno ? Bu ücretsiz uzay savaş oyununda Warframe Access paketini kap ve sende yerini al. Silah ya da kılıcını çek ve uzaydaki amansız mücadeleye katıl. Warframe Platinum, Warframe oyununda kullanilan para birimidir. Aldiginiz Warframe Platinumlari, Warframe Oyununda Epin sekmesine basarak kullanabilirsiniz.
299
WarfRame Banshee Kimdir =?
Serhat Ç.
17 Aralık 2014 03:28
--------------------------------------------------------------------


BANSHEE

Using sonic attacks and acoustic target detection, BANSHEE is well suited for stealth gameplay and is capable of filling both attack, and support roles. 

Sonic Boom

BANSHEE, hedefindeki düşmanları hareket edemez hale getirecek veya saldırganları öldürecek derecede güçlü bir ses dalgası yayar.

 

Sonar

Akustik konumunu kullanarak, BANSHEE'nin SONAR gücü düşmanları bulur ve izler ve takımınızdaki herkesin kritik zayıf noktalarından vurur.

 

Silence

Habersiz düşmanlar üzerinde SESSİZLİK kullanmak onların algılamalarını ve ateş ederek karşılık vermelerini ve saldırı manevralarını sınırlayacaktır.

 

Sound Quake

Tüm akustik enerjisini ortama kanalize ederek, BANSHEE zemini şiddetli bir şekilde sarsmak için ultrasonik ses yankılarını kullanır.
--------------------------------------------------------------------
Cevap bulunamadı.