alexa
Warframe
Warframe ile Uzay oyunları yeniden şekillendi. Hazırmısın Tenno ? Bu ücretsiz uzay savaş oyununda Warframe Access paketini kap ve sende yerini al. Silah ya da kılıcını çek ve uzaydaki amansız mücadeleye katıl. Warframe Platinum, Warframe oyununda kullanilan para birimidir. Aldiginiz Warframe Platinumlari, Warframe Oyununda Epin sekmesine basarak kullanabilirsiniz.
278
Warframe Kurucu - FOUNDERS - PAKETLERI [REHBER TADINDA]
İsimsiz Üye
20 Aralık 2014 16:10

Warframe Kurucu - Founders - Paketleri ( Rehber )

 

2f4qjpg

 

 

Bu Paketlerin içeriğinde alabilecekleriniz aşağıdaki gibidir. 

 

Platin

 

c9dopng

 

Platinum oyunda kullanılan bir para birimidir. Gerçek para kullanılarak satın alınabilir. Farklı tutarlarda paketler halinde olan Platinleri resmi Warframe sitesinden satın alabilirsiniz. Oyun içi marketten Warframe, Silah, Onarım Teçhizatları, Koruyucu Petler, Mod Paketleri ve daha birçok öğe satın alırken kullanılır. Ayrıca, Atölye menüsünde, değiştirmek istediğiniz öğeleri değiştirirken de Platinumlar kullanılır.

Buna ek olarak oyuncular hesaplarını kurucu paketlerine yükseltebilir. Bu sadece yeni başlayan oyuncuları desteklemek için değil, deneyimli oyuncuları da indirimli fiyatlarla ödüllendirmek içindir. Daha fazla bilgi için sitede ‘Kurucu Programları’ bölümüne göz atabilirsiniz.

https://warframe.com/tr/founders

Oyunda bulunan tüm silahları ve Warframe’leri oyun içerisinde Platinum olmadan kazanılabilir. Ancak, eğer platinum kullanırsanız silah ve Warframe kalıpları almanız daha kolay olur. Bazı silahlar ve tüm Warframe’ler satın alınabilmek ve işlenmek için şematiğe ihtiyaç duysa da, oyuncular kredilerini kullanarak marketten silah satın alabilir. Sadece Platinum kullanılarak satın alınabilecek az sayıdaki öğeler: Renk yelpazeleri, Warframe yuvaları ve silah yuvalarıdır. Yuvalar, oyuncuya farklı takımlar yaratırken değişik silah ve Warframe almasını etkilemek suretiyle oyunun gidişatını değiştirebilir. Eğer bir oyuncu bütün silah yuvalarını doldurduysa ve/ya bir silahını 30. Seviyeye taşıdıysa, kredi almak için silahlarından ya da Warframe’lerinden birini satmak ve bir yuvayı boşaltmak zorundadır. Elindeki diğer yuvalar, belirli düşmanlarla dövüşürken daha uygun olan frame’lerle (2. Seviyeye kadar olanlar)ya da silahlarla (6. Seviyeye kadar olanlar) doldurulabilir.

 

 

 

Excalibur Prime

 

6zpqjpg

 

Yoğun hareket kapatisitesinin ve savunmanın muhteşem dengesi olan EXCALIBUR yeni başlayan oyuncular için ideal bir Warframe’dir. Excalibur oyunda şöyle tanıtılmıştır;

Excalibur oldukça heybetli olan bir savunma Warframe’idir. Yeni başlayanlara sunulan üç başlangıç seçeneğinden biridir.

Excalibur Prime, özelleştirilmiş Excalibur’dur. Ek olarak sadece 5 kutuplu yuva özelliği vardır, diğer özellikleri aynıdır. Excalibur Prime kuruculara özel bir Warframe’dir. Kendisine has karizmatik bir tasarımı mevcuttur.

Unutmayın, ustalık seviyesi göz önüne alındığında, ustalık seviyesini ortaya çıkarmak için Excalibur ve Prime versiyonu ayrı ayrı değerlendirilmelidir.

Excalibur Prime Warframe’i yalnızca hesabınızı Kurucu statüsüne yükseltirseniz alabilirsiniz. Kendi warframe yuvası ve Orokin reaktörü de beraberindedir.


 

 

 

Skana Prime

 

hne5jpg

 

Skana olarak bilinen bir bıçak türüdür. Tenno’lar tarafından kullanımı yaygındır. Prime modeli daha fazla hasar verme olanağı sunar.

Skana Prime, yükseltilmiş altyapı ve hasar doldurma özelliklerini birlikte sunar.              Skana Prime kuruculara özel bir silahtır.

Skana Prime sadece Ustalık ya da Büyük Ustalık seviyesinde olan kurucu paket sahipleri içindir.

Özellikleri

Kesici bir silahtır.

Dönerek hasar verir.

V ve Dondurucu Bölme yuvaları vardır.

Silah yuvası içerisindedir ve Orokin katalizörü ile güçlendirilmiştir.

Dikey bir doğrultuda olan taarruz saldırısı Crawler’ları ve diğer düşmanları alt etme olanağı sunar.

Taarruz saldırısı uzun menzillidir.

Kendiliğinden şoke etme gücü vardır.

Dezavantajları

Benzer nitelikteki Cronus’ten daha yavaştır.

Verdiği zarar olağanüstü boyutlarda değildir.

Taarruz saldırısı dikey doğrultuda olduğu için düşmanı isabet ettirememe riski vardır.

 

 

 

 

Lato Prime

 

5x21jpg

 

LATO Tenno’ların her yerde kullandığı oldukça iyi bir tabancadır. Prime modeli etkisi arttırılmış hasar verme imkanı sunar.

Lato Prime yeni özellikler eklenmiş bir Lato’dur. Daha fazla hasar verme gücüne sahiptir. Lato Prime kuruculara özel elit bir silahtır.

Özellikler

Güçlü bir atış ve isabet kabiliyeti vardır.

İyi atış hızına sahiptir.

V ve Dondurucu Bölme yuvaları vardır.

Geri tepme ihtimali azdır.

Hata payı azdır.

Şarjör doldurma süresi kısadır.

Dezavantajları

Yalnızca Büyük Ustalık Kurucu paketi olanlar tarafından alınabilir.

Notlar

Katalizörü ve kendi yuvası ile birlikte gelir.

Ateşlendiğinde kendine has bir ses çıkarır.

Silahın yalnızca enerji bölümü renklendirilebilir.

Yüksek zırh delme özelliği ile diğer silahların düşük zırh delme kapasitelerine karşılık tavsiye edilmektedir.

 

 

 

Tasarım Konseyi

Tasarım Konseyi ayrıcalıkları en üst iki seviyede olanlara verilir. Tasarım konseyiyle  ilgili forumlara erişim, oyundaki tasarımlara, özelliklere, isimlere oy verme ayrıcalıkları vardır. Diğer oyuncuların bu hakları yoktur. Bu konsey, tasarım konseyi  forumlarında  işin içinde daha fazla yer alır. Oyunla ilgili birçok duyuru diğer topluluklarda duyurulmadan önce burada duyurulur.

 

 

 

Solar Noktası

Bu öğe, oyun içinde verilen görevlerin tanımını görebilir. Mouse herhangi bir görev bölümünün üzerine getirildiğinde, gezegenlerle ilgili bilgi kutusunun sağ alt köşesindeki metin kısmında görülür. Grand Master sembolü vardır ve yazısı ise Büyük Ustalardan birinin kullanıcı ismidir. Eğer oyuncu Grand Master kurucu paketine sahip ise oyun modu seçim butonunun solundaki kısayolun sembolü Grand Master yıldız sembolü şeklindedir. Bu sembol, Lotus tarafından aşağıdaki mesajlardan biri okunurken sizi kendi solar noktasına yönlendirecektir. Lotusun mesajları şunlardır:

 

“Tenno artık senin sayende daha güçlü.”

“Lotus Büyük Ustanın varlığından çok memnun.”

“Artık senin sorumluluğun altındayız Büyük Usta. Teşekkürler.”

“Senin sayende Tenno büyük bir güç elde etti Büyük Usta!”

“Büyük Usta, senin desteğinle Tenno tekrar yükselişe geçecek.”

 

Oyunda 207 görev, her görevde de (10 Mayıs 2013 itibariyle) 6 ila 9 Solar Noktası vardır. Grand Master oyuncular bunların tamamından faydalanabilecektir.

 

Kurucu Paketlerini Görmek için Tıklayınız :  https://warframe.com/tr/founders

Cevap bulunamadı.