alexa
Warframe
Warframe ile Uzay oyunları yeniden şekillendi. Hazırmısın Tenno ? Bu ücretsiz uzay savaş oyununda Warframe Access paketini kap ve sende yerini al. Silah ya da kılıcını çek ve uzaydaki amansız mücadeleye katıl. Warframe Platinum, Warframe oyununda kullanilan para birimidir. Aldiginiz Warframe Platinumlari, Warframe Oyununda Epin sekmesine basarak kullanabilirsiniz.
222
Warframe Oyun Ön Bilgi Rehberi
Serhat Ç.
16 Aralık 2014 23:28
--------------------------------------------------------------------
1-Moduller: 

Oyun esnasında resimdeki eşya yani modul yaratıklardan veya dolaplardan çıkabilir.Bu modulleri Arsenal kısmından Warframe e veya silahınıza takabilirsiniz.
Modulun neye ait olduğu ve etkisi üzerinde yazmaktadır.Her warframe in veya silahın bir mod kapasitesi vardır.Seviyesi arttıkça mod kapasitesi de artar.Modullerin kapladığı yer de kartın üzerinde yazar.Mavi barda ne kadar alan gösteriyorsa o değerde mod takabilirsiniz.

2-Blueprintler - Silah ve Warframe Yapımı - Malzemeler:

Resimdeki arkaplana sahip olan projelerdir.Örneğin Orthos silahının blueprinti elimizde ve silahı yapmak istiyoruz.Bu durumda Foundry bölümüne girip ilgili blueprintin yanında sıralanmış olan malzemeleri temin etmeniz gerekiyor.
Bu malzemeleri temin etmek için ;

Bu resimdeki eşyayı oyun esnasında dolaplardan veya düşmanlardan düşürebilrsiniz.Her gezegende her malzeme düşmez.

3-Void Keyler:

Resimde gördüğünüz geçiş anahtarlarıdır.Bunları kullanmak için Play , Online, Private vs. bulunan mavi kısmın yanındaki anahtar simgesine tıklayın ve anahtarınızı seçin.Sizi saray benzeri bir mekana götürür.Bu mekanda gezegenlerde bulunmayan droplara sahip olacaksınız.Farklı ve kaliteli eşyalar genelde bu bölümlerden çıkar.Void; 
Raid: Düşman öldürmeniz gerekmez kaçarak bitiebilirsiniz.Fakat ne kadar çok düşman öldürürseniz aldığınız para artacaktır.
Exterminate: Amaç verilen sayıda düşmanı öldürmektir.Düşmanları öldürmeden görevi tamamlayamazsınız.Fakat tamamladığınızda iyi para geliyor.

4-Stalker

Oyundaki en büyük bossdur.Tenno ırkına mensuptur.Yani bizimle aynı.Fakat bize düşman.Bu bossun belli bir yeri yoktur.Oyun esnasında size seslenir ve bir süre sonra yanınıza gelip size saldırır.Eğer kaçarak oynamazsanız büyük ihtimalle sizi öldürür.

Eğer Stalker in hakkından gelmeyi başarırsanız.Onun silahlarından birine sahip olabilirsiniz.
Cevap bulunamadı.