alexa
Warframe
Warframe ile Uzay oyunları yeniden şekillendi. Hazırmısın Tenno ? Bu ücretsiz uzay savaş oyununda Warframe Access paketini kap ve sende yerini al. Silah ya da kılıcını çek ve uzaydaki amansız mücadeleye katıl. Warframe Platinum, Warframe oyununda kullanilan para birimidir. Aldiginiz Warframe Platinumlari, Warframe Oyununda Epin sekmesine basarak kullanabilirsiniz.
439
Sıkça Sorulan Sorular ??
yasin ö.
16 Aralık 2014 19:11

Platinum Nedir?

Platinum Warframe içerisinde yer alan upgrade, arttırıcılar, silahlar, warframe'ler ve diğer birçok oyun içi nesneyi almak için kullanılan oyun içi para birimidir. Her oyuncu bağımsız olarak Platinum satın alabilsede Prime Access paketi ile beraber gelen Platinumlar çok daha uygun fiyatlı ve daha yüklü miktarda olmaktadır.

Warframe'i zevk alarak oynamak için Platinum satın almak gereklimi?

Platinum almak size silahlar, Warframe'ler ve diğer birçok özelliğe anında erişim olanağı sağlarken neredeyse bütün oyun içeriği zaman içerisinde görevlerden de kazanılabilir.Umarız oyunumuzdan yeteri derecede zevk alır ve oyunumuzu daha da geliştirebilmek için bizlere alımlarınızlada destek verirsiniz.

Platinum takas edilebilirmi?

Oyun içerisindeki ürünleri satın almanızı sağlayan Platinum aynı zamanda diğer oyuncularlada nadir modlar veya erişimi zor olan ürünler için takas edilebilir.Tabiki diğer oyuncularla takas yapmanızı tavsiye ederken aynı zamanda Platinum'un gerçek para karşılığı satılmasının yasak olduğunu belirtir.

Prime Acces nedir?

Prime Access yüksek oranda indirimli Platinum, nadir Prime donanımları, kredi ve Xp arttırıcı ile Prime Warframe'leri sunan özel bir oyun içi pakettir. Bu konu ile ilgili Prime Access sayfasında daha ayrıntılı bilgi bulabilirsiniz.

Warframe'i nasıl indirebilirim?

https://warframe.com/tr dan indirebilirsiniz

PS4 ve Xbox One konsollarınızda Warframe oynamak içinde PSN Store veya Xbox Store'dan oyunu ücretsiz olarak indirip hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Tabiki kurulum sonrası gene web sitemizden hesap açmanız gerekir. Bunun haricinde tek yapmanız gereken ise girip oyunun tadını çıkartmak!

Warframe için PC sistem gereksinimleri nelerdir?

Warframe için minumum sistem gereksinimleri:

OS:Windows XP SP3 veya daha yüksek sistemler

İşlemci: Intel Core 2 Duo e6400 veya AMD Athlon x64 4000+ (~2.2Ghz dual core CPU)
Hafıza: 2 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GeForce 8600 GT or ATI Radeon HD 3600 
DirectX: 9.0c
Bellek: 10 GB available space

DirectX 11 için:

OS: Windows Vista SP2 veya daha yüksek bir sistem
Ekran Kartı: AMD 5000 serisi veya Nvidia 400 serisi yada daha yüksek serileri

Nvidia APEX PhysX kullanmak için:

1gb RAM'e sahip Nvidia Ekran Kartı
Sürücü Versiyonu 310.90 veya daha yükseği

Not: Şu an için Mac veya Linux üzerinde hizmet vermemektedir.

Steam hesabım olmasa dahi Steam yarışmalarına veya ücretsiz dağıtılan ürünlere katılabilir miyim?

Steam'e özel Warframe derileri, Platinum paketleri veya yarışma ödüllerine sahip olmak için bir Steam hesabınızın olması gerekir.PS4, Xbox One veya GamersFirst gibi herhangi bir platformda bulunan ürününüz diğer hiçbir platforma aktarılamaz .

Oyundaki bir bug'ı veya problemi nasıl bildiririm?

oyunla ilgili tüm soru ve problemlerinizi danışabilirsiniz. Bug'lar ve oyun hataları forumlardaki PC, PS4™, ve Xbox One kategorileri altında paylaşılmalıdır. Oyuncularımıza Güncelleme ve Sürüm notlarını takip etmek için ilgili forum başlıklarındaki platformları ziyaret etmelerini öneririz.Hesabınızla ile ilgili bir sorun yaşıyorsanız (örneğin, Platinum Satın Alma, Hesabınızdan silinen eşyalar vb gibi) lütfen Ticket Atınız.


Cevap bulunamadı.