alexa
Warframe
Warframe ile Uzay oyunları yeniden şekillendi. Hazırmısın Tenno ? Bu ücretsiz uzay savaş oyununda Warframe Access paketini kap ve sende yerini al. Silah ya da kılıcını çek ve uzaydaki amansız mücadeleye katıl. Warframe Platinum, Warframe oyununda kullanilan para birimidir. Aldiginiz Warframe Platinumlari, Warframe Oyununda Epin sekmesine basarak kullanabilirsiniz.
681
WarFrame - Sıkça Sorulan Sorular
Serhat Ç.
17 Aralık 2014 04:07
Kurucular Paketimi yükseltebilir miyim?

Evet, tabi ki! Kurucular Paketinizi yükseltme seçeneği yeni mevcut kılınmıştır ve sadece orijinal satın alımınızdan farklı olanlara ödeme yapmanızı gerektirmektedir. Seçeneklerinizi görmek için Kurucular sayfasına gidin.

Not: Eğer yükseltme seçeneklerini göremiyorsanız fakat bir Kurucular Paketi aldıysanız, lütfenwww.warframe.com’dan çıkın ve tarayıcınızı kapatıp açın/oturum açın- https://warframe.com/founders adresinde yükseltmeleri görebiliyor olacaksınız..

Warframe ücretsiz olarak oynayabilir miyim?

Evet! Warframe, bir bilim kurgu dünyasında kurulmuş oynaması ücretsiz üçüncü kişi aksiyon oyunudur. Warfarme’de oyunu oynamak ya da bitirmek için asla herhangi bir ürün olmaya zorlanmayacaksınız.

Ne zaman Warframe oynayabilirim?

Warfarme şu anda, gelişimin Kapalı Beta test etme aşamasındadır ve oynamak için bir Beta Anahtarı gereklidir. Oyunun bir Açık Beta olacağı ve bir Beta Anahtar gereksinimi olmaksızın oynanabileceği zaman hakkındaki güncellemeler için, www.warframe.com’u takip etmeye devam edin.


Zaten bir Warframe Kapalı Betasındaysam, bir Kurucu olabilir miyim?

Evet, kesinlikle! Bir Kurucular Paketi satın almak, özel Warframe öğelerini alırken Warframe desteklemenin mükemmel bir yoludur! Kapalı Beta Geçişi ise, bir Kurucu olmanın birçok avantajından sadece bir tanesidir.

Sürekli Kurucu Paketi Teklif Edecek misiniz?

Warframe Kurucular Paketleri, sadece kısa bir süre için geçerlidir fakat iyileştirmeler sürekli olacaktır! Bilhassa Büyük Ustalar için sınırlı öğe tedariki bulunmaktadır – tedarikler tükenmeden önce sizinkini alın!

Hangi ödeme yöntemleri mevcuttur?

Tüm Kurucu Paketleri ve Plantinyum satın alımları, üçüncü kişi satıcı, UltimatePay ile yapılmaktadır. UltimayePay, size Visa, MasterCard, Amex, PayPal ve daha fazlasını da içeren satın alım seçenekleri yelpazesi sunmaktadır!

“Platinyum” nedir?

Platinyum, yükseltmeler, artırmalar, silahlar ve de Warframeleri içeren fakat sadece bunlar ile sınırlı olmayan oyundaki çeşitli zenginleştirmeleri satın almak için kullanılan Warframe’in oyundaki kurudur. Herhangi bir oyuncunun Plantinyum alabilecek olmasının yanı sıra, Kurucular paketleri büyük ölçüde düşürülmüş fiyatlarda Plantinyum paketlerini de sunmaktadır.

Bir “Forum Kurucu Rozeti” nedir?

Tüm Kurucular, kendilerini resmi Warframe forumlarındaki Kurucular olarak tanımlamaları için bir ‘’Forum Kurucular Rozeti’’ alırlar. Rozetin görsel rütbesi, kullanıcıların sahip oldukları Grand Mastersolarak en etkileyici, en yüksek paketlere karşılık gelmektedir. Kurucu Rozetleri, forumda öne çıkmanızı sağlar ve Kurucu güvenirliği hakkında size fikir verir.

“Özel Kurucu Seti” nedir?

Özel Kurucular Seti, sadece kısa bir süre için mevcuttur ve kullanıcıyı Excalibur Prime Warframe, ve/veya Skana Prime Sword, ve/veya Lato Prime Pistol ile donatır. Bu özel set, Warframe Kurucuları için özel olup sadece kısa bir süre için mevcuttur!

“Tasarım Konseyi” nedir?

Tasarım Konseyi, Usta ve Grand Masterskuruculara tahsis edilen forumların özel bir alanıdır. Bu alan, Dev Takım tarafından işletilen seçim büroları ile Warframe’in gelecekte sahip olacağı özelliklerin oylanmasına olanak sağlamaktadır. İster bir sonraki silah türü olsun ister yeni bir Warframe gücüne karar verme olsun, Tasarım Konseyi Warframe’i şekillendirme yeteneğine sahiptir. Tasarım Konseyindeki yazılar, takım tarafından saygıyla ele alınır ve yüksek derecede değerlendirilir. 

“Solar Sınır İşareti” nedir?

Büyük Ustalar, Aliasları ile oyunda sürekli olarak etiketlenen bir Solar Sınır İşareti alan tek Kuruculardır. Solar Sınır İşaretleri, gelişime katkıda bulundukları ve takımın bir üyesi olduğumuz için Büyük Ustalara teşekkür etme şeklimizdir.

Birden fazla Kurucular Paketi alabilir miyim?

Evet almak istediğiniz sürece birden fazla Kurucular Paketi alabilirsiniz! Eğer mevcut paketinizi daha geniş bir pakete yükseltirseniz, Eski Forum Kurucular Rozetiniz değiştirilecek ve yeni özel öğeler alacaksınız. Buna rağmen eğer birden fazla kez aynı paketi alırsanız, azaltılmış Platinyum ve Misafir Beta Anahtarları ayrıcalıklarını alacaksınız. Satın alınmış Kurucular Paketinizin en yüksek öğelerini muhafaza edecek ve asla birbirinin kopyası öğelere sahip olmayacaksınız. Örneğin; eğer iki kez Grand Masters Kurucular Paketi alırsanız, bir başka Forum Kurucular Rozetini, Exclusive Kurucular Setini, Tasarım Konseyinde noktayı ya da bir Solar Sınır İşaretini değil sadece ek Platinyum ve Misafir Beta Anahtarlarını alacaksınız.

Warframe için sistem gereksinimleri nelerdir? 

İşletim Sistemi: Windows XP SP 3 yada daha yüksek
İşlemci: Intel Core 2 Duo e6400 yada AMD Athlon x64 4000+
Hafıza: 5 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GeForce 8600 GT yada ATI Radeon HD 3600 
DirectX: 9.0c
Gerekli Alan: 1 GB boş HardDisk alanı

Cevap bulunamadı.