alexa
Wargame 1942
Wargame 1942’de basit bir askeri birlik olarak başlanan hayat en başta bir üs kurulmasını gerektirmektedir. Kişi geniş topraklar içerisinde kendisinin hâkim olduğu bölgeyi zamanla daha güçlü bir tesis ve savunma platformuna dönüştürürken, mevcut askerlerinin gücü kadar doğanın kendisine sunduğu hammadde çeşitliliğinden de faydalanacaktır. Aldiginiz Wargame 1942 Elmas ' lari Wargame 1942 oyun sitesi üzerinden aktif edebilirsiniz.
162
Ada Görünümü ve Dünya Haritası
Emre S.
7 Haziran 2015 16:30

Ada Görünümü için yukarıdaki düğmeye bastığınızda üssünüzü ve bulunduğu adayı görebilirsiniz.Bir adada en çok 6 üs bulunabilir. Bunlar halkalarla işaretlenmiştir ve kendi üssünüz yeşil olarak gözükecektir.

Beyaz olan üsler saldıramayacağınız üslerdir. Gri olanlar ise saldırabileceklerinizdir. Mouse unuzu üslerden birinin üstünde tuttuğunuzda , hangi oyuncuya ait olduğunu , oyuncunun puanını, hangi İttifağa dahil olduğunu ve saldırıp saldıramayacağınızı görürsünüz.

Üsse tıkladığınızda küçük bir ekran açılacaktır ( sağda ekran görüntüsünü görebilirsiniz ). Düğmelerden birine tıklamanızla aşağıdaki eylemler gerçekleşecektir:

  • Silah: Oyuncuya saldırabilirsiniz
  • Dürbün: Oyuncuya casusluk yapabilirsiniz
  • Not Defteri:Oyuncuya mesaj yazabilirsiniz

Üs üzerinde çift tıklarsanız üssün sahibi oyuncu hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Yukarıdaki dünyaya tıklarsanız dünya haritasına ulaşırsınız. Bu görünümde kıtadaki diğer tüm adaları görebilirsiniz ve mousunuzu sürükleyerek haritanın etrafında dolaşabilirsiniz.

Bu görünümde şu anda hangi kıtada olduğunuzu görebilirsiniz. Yukarıdaki oka tıklayarak diğer kıtalara geçebilirsiniz.Daha sonra adanın üstüne tıklayarak üslerin detaylarını görebilirsiniz. Dünya haritasının sağ alt köşesinde har,tada dolaşmak için kullanabileceğiniz bir pusula vardır. Ortadaki "HQ" düğmesine basarak direk olarak kendi ana üssünüze dönebilirsiniz.

Cevap bulunamadı.