alexa
Wargame 1942
Wargame 1942’de basit bir askeri birlik olarak başlanan hayat en başta bir üs kurulmasını gerektirmektedir. Kişi geniş topraklar içerisinde kendisinin hâkim olduğu bölgeyi zamanla daha güçlü bir tesis ve savunma platformuna dönüştürürken, mevcut askerlerinin gücü kadar doğanın kendisine sunduğu hammadde çeşitliliğinden de faydalanacaktır. Aldiginiz Wargame 1942 Elmas ' lari Wargame 1942 oyun sitesi üzerinden aktif edebilirsiniz.
148
Arkadaş
Emre S.
7 Haziran 2015 16:29

Bir arkadaş eklemek için Arkadaş düğmesine basın, bir kutu belirecektir. Daha sonra arkadaşınızın adını girip artı ya tıklayınız. Arkadaş listenizde tüm arkadaşlarınızın genel durumunu görebilirsiniz. Oyuncuların yeşil olarak gözükmesi online olduklarını gösterir.


Eğer ismin üzerine mouse ile giderseniz , ismin sonunda bir palmiye ağacı ve çarpı işareti belirecektir. Arkadaşınızın Palmiye ağacına tıkladığınızda ada görünümünü gelir. Çarpı işareti arkadaşlarınızı listenizden çıkarma seçeneğini sunar. Yeni bir arkadaş eklemek isterseniz ismini kutuya yazın, artı işaretine tıklayın, listenize eklenmiş olacaklardır.

Cevap bulunamadı.