alexa
Wargame 1942
Wargame 1942’de basit bir askeri birlik olarak başlanan hayat en başta bir üs kurulmasını gerektirmektedir. Kişi geniş topraklar içerisinde kendisinin hâkim olduğu bölgeyi zamanla daha güçlü bir tesis ve savunma platformuna dönüştürürken, mevcut askerlerinin gücü kadar doğanın kendisine sunduğu hammadde çeşitliliğinden de faydalanacaktır. Aldiginiz Wargame 1942 Elmas ' lari Wargame 1942 oyun sitesi üzerinden aktif edebilirsiniz.
227
Ayarlar
Emre S.
7 Haziran 2015 16:37

Sağ üst taraftaki dişli işaretine tıklarsanız hesabınız için ayarları açacaktır. Buradan değişiklikleri yapabilirsiniz.

Profil resmi yüklemek için öncelikle resmi bir imaj-sunucusuna yüklemelisiniz ve sonra açık alanda link vermelisiniz.Eğer bildiğiniz bir sunucu yoksa forumdan birine sorunuz eminiz ki birisi bir öneride bulunacaktır.

SR- ve CR- otomatik olarak ittifağınızın rapor merkezine yollanır. Bu raporlar ittifağınızın tüm üyeleri tarafından görülebilir.

Burdan yardımcı rehberi aktive yahut deaktive edebilirsiniz. Ayrıca tatil moduna geçebilir, hesabınızı silebilirsiniz.

Önemli: Buraya girdiğiniz tüm bilgiler ( cep numaranız hariç ) diğer oyuncular tarafından görülebilir. Bu sebeple girdiğiniz bilgilere dikkat ediniz.

Buna ek olarak ülke ismi ve ve resimlere izin verildiğinden emin olun. Neye izin verilip neyin yasak olduğunu oyun kurallarından bulabilirsiniz.

Cevap bulunamadı.