alexa
Wargame 1942
Wargame 1942’de basit bir askeri birlik olarak başlanan hayat en başta bir üs kurulmasını gerektirmektedir. Kişi geniş topraklar içerisinde kendisinin hâkim olduğu bölgeyi zamanla daha güçlü bir tesis ve savunma platformuna dönüştürürken, mevcut askerlerinin gücü kadar doğanın kendisine sunduğu hammadde çeşitliliğinden de faydalanacaktır. Aldiginiz Wargame 1942 Elmas ' lari Wargame 1942 oyun sitesi üzerinden aktif edebilirsiniz.
156
Chat
Emre S.
7 Haziran 2015 16:41

Aşağıda Chat penceresini bulabilirsiniz. Burada sorularınızı sorabilir, diğer oyuncularla tanışabilirsiniz. Sağ tarafta kanal ismi ve yanında rakamları göreceksiniz.Bu rakamlar o esnada kanalda kaç oyuncunun olduğunu gösterir. Burada farklı chat kanallarına geçme şansınız vardır. Ticaret yapmak istediğinizde yahut ittifak aradığınızda lütfen uygun kanalı kullanın. Bu amaçlar için İttifak ve ticaret kanalları mevcuttur.

Chat yapabilmek için mesajınızı aşağıya yazmalı ve entera basmalısınız. İsminiz mavi olarak gözükecektir. Diğer oyuncular beyaz, Chat Moderatörleri turuncu olarak gözükür. Moderatörleri dinlemeniz gerekmektedir, size yardımcı olmak için oradalar. Eğer chat kurallarına uymayan oyuncular varsa bunları Moderatörlere bildirebilirsiniz.

Lütfen Kurallara dikkat edin. Kuralları bu rehberin sonunda bulabilirsiniz.

Chat ekranının üstündeki oklar chat ekranını büyütmek için kullanılabilir. Okların üstüne Sol tıklayıp mouse u tutup sürükleyerek bunu sağlayabilirsiniz.

Cevap bulunamadı.