alexa
Wargame 1942
Wargame 1942’de basit bir askeri birlik olarak başlanan hayat en başta bir üs kurulmasını gerektirmektedir. Kişi geniş topraklar içerisinde kendisinin hâkim olduğu bölgeyi zamanla daha güçlü bir tesis ve savunma platformuna dönüştürürken, mevcut askerlerinin gücü kadar doğanın kendisine sunduğu hammadde çeşitliliğinden de faydalanacaktır. Aldiginiz Wargame 1942 Elmas ' lari Wargame 1942 oyun sitesi üzerinden aktif edebilirsiniz.
203
Genel Bakış
Emre S.
7 Haziran 2015 16:24

Yukardaki satırda Hammaddelerinizin listesi vardır. Bunlar Yakıt, Dizel , Kerosin, Cephane, Para, Altın ve Elmas dır. İki yeşil okdan sonra En sağa doğru oyundaki puanınız vardır.Elbette şimdi 0 olarak gözüküyor ama bu hızla değişecek , tüm yardımı okuyabileceğinizden daha hızlı.

Hammadde satırının altında , oyundaki diğer pencerelere erişmenizi sağlayacak menü çubuğu vardır. Üssünüzde gelir ve giderlerinizi görebilirsiniz. Sağ taraf bilgi merkezinizdir, burada üssünüz adı, sıralamadaki yeriniz gibi hesabınızla ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Ayrıca oyun yardımı altında faydalı linkler ve şikayetiniz durumunda ulaşabilmeniz için desteğin linkini bulabilirsiniz. Unutmadan , ayrıca Havadurumunu da görebilirsiniz ki bu ilerleyen zamanlarda Saldırı ve Casusluk zamanları da dahil olmak üzere büyük rol oynayacaktır.

Aşağıda chat i göreceksiniz. Burada diğer oyuncularla oyun hakkında konuşabilirsiniz. Dost canlısı olun ve Kurallara uyun. Siz yahut başka bir oyuncunun sorusu olursa yardım kanalından bunu sorabilirsiniz.

Cevap bulunamadı.