alexa
Wargame 1942
Wargame 1942’de basit bir askeri birlik olarak başlanan hayat en başta bir üs kurulmasını gerektirmektedir. Kişi geniş topraklar içerisinde kendisinin hâkim olduğu bölgeyi zamanla daha güçlü bir tesis ve savunma platformuna dönüştürürken, mevcut askerlerinin gücü kadar doğanın kendisine sunduğu hammadde çeşitliliğinden de faydalanacaktır. Aldiginiz Wargame 1942 Elmas ' lari Wargame 1942 oyun sitesi üzerinden aktif edebilirsiniz.
156
Mesaj Sistemi
Emre S.
7 Haziran 2015 16:35

Burada diğer oyunculara mesaj gönderebilir veya size gelen mesajları okuyabilirsiniz. "Toplu Mesaj" ittifağınızdaki tüm oyunculara mesaj yollamanızı sağlar. Menünün en üstüde "Sistem Mesajları" nı görebilirsiniz. Burda bizden gelen haberleri bulabilirsiniz. Örnek Olarak: Son güncelleme ile ilgili bilgilendirme Alliance.

Sağ taraftaki menüde gelen kutusunda bulunan rakamlar kaç tane okunmamış mesajınız olduğunu gösterir.Bu şekilde okunmamış mesajlarınızı bulmak daha kolaydır.

Ayrıca Savaş Raporu, Casusluk Raporu ve Ticaret Raporunu da burda bulabilirsiniz.Okunmamış mesajınız olduğunda yukarıdaki zarf işareti açık olarak gözükecek ve kapanmayacaktır.

Cevap bulunamadı.