alexa
Wargame 1942
Wargame 1942’de basit bir askeri birlik olarak başlanan hayat en başta bir üs kurulmasını gerektirmektedir. Kişi geniş topraklar içerisinde kendisinin hâkim olduğu bölgeyi zamanla daha güçlü bir tesis ve savunma platformuna dönüştürürken, mevcut askerlerinin gücü kadar doğanın kendisine sunduğu hammadde çeşitliliğinden de faydalanacaktır. Aldiginiz Wargame 1942 Elmas ' lari Wargame 1942 oyun sitesi üzerinden aktif edebilirsiniz.
179
Yüksek Skorlar
Emre S.
7 Haziran 2015 16:33

Yüksek Skorlar oyuncuların ve o esnada oyunda bulundukları sırayı gösteren listedir. Sağ taraftan bakmak istediğiniz sıralamayı seçebilirsiniz. Listeler her 30 dakikada bir güncellenmektedir. "Savaşa göre Oyuncular" ve "Puana göre Oyuncular" sıralamasında farklılıklar vardır. Farklılığın sebebi, sıralama farklı temellerde hesaplanır ve son 30 günlük hareketlere dayanır.

İttifaklar 10 üye sahibi olana kadar sıralamada listelenmezler. Bir ittifağa tıkladığınızda tüm ittifağın genel durumunu görürsünüz. Eğer ittifağın listelenmiş üyesi var ise ittifağın renginde gözükecektir. Mavi saldırmazlık anlaşmasını gösterir, kırmızı ile gösterilen ittifaklar savaş halinde olduğunuz ittifaklardır.

Ayrıca burada puanı yeterli olan saldırabileceğiniz oyuncuları beyaz, düşük puanlarından dolayı saldıramayacağınız oyuncuları gri olarak görürsünüz.

Bazen oyuncu isimlerinin yanında farklı simgeler görülür:

  • Yeşil Nokta: Oyuncu Online
  • Güneş: Oyuncu Tatil Modunda
  • Kilit: Oyuncu Destek tarafından kitlenmiş
Cevap bulunamadı.