alexa
Wartune
Wartune indirmeye gerek kalmadan online olarak tarayicinizdan oynayabileceginiz bir MMORPG oyunudur. Wartune Aeria points satın alma işleminizden sonra, Aeria Games ödeme penceresinden AP Epin seçilerek aktif edilebilir.
285
Wartune Rehber
Samet D.
31 Mayıs 2015 08:54


 R2Games firması tarafından ücretsiz olarak yayınlanan Free MMORPG. Wartune yenilikçi bir 2D strateji MMORPG oyunudur. Oyun indirme ve kurulum gerektirmeden ücretsiz oynanabilmektedir. Wartune Online oyununda 3 tane birbirinden farklı sınıf bulunmaktadır. İster tek, ister grup halinde oynayabileceğiniz oyunda, zindanlar, PvP arenalar, binlerce oyuncu ile aynı anda savaşlara girebilir, rakiplerinizle mücadele edebilirsiniz. Oyunda lonca sistemi bulunmaktadır.

WARTUNE REHBER

Oyun asıl olarak çoğu MMORPG gibi lvl sistemine dayanmaktadır. 3 sınıftan birini secip baslayacagınız bu oyunda lvl atlamanıza paralel olarak sehrinizi ve kaynaklarınızıda gelistiriyorsunuz. oyunda gold daru ve vhoucers isimli kaynaklar mevcut. Gold ile guild e bagıs yaparak guild skillerinden faydalanabilir itemler  sehrinizdeki bina seviyelerini arttırabilir belkide en önemlisi silah ve armorlarınızı upgrade edebilirsiniz. Daru ise troops adı verilen ve sehrinizdeki Barrack binasından cıkarabileceginiz heronuza yardımcı olan savascıları gelistirmek amacıyla kullanılır.Vhouvers dolar seklindeki bu kaynagın uretimini yapamazsınız ancak çesitli gorevlerden elde edebilirsiniz. Inventory genisletmek vb isler icin kullanılır. Oyunda bireysel veya party duello sistemi ve yine solo veya party dungeon mevcut buradan cok kaliteli itemler alabilirsiniz. İtem kaliteleri renklerinden anlasılabilir sırasıyla gri - yeşil - mavi - mor ve turuncu renkler item kalitesinin gostergesidir.

Şimdi resimlerle biraz daha ayrıntıya inelim...


Üstteki resimde numaralandırılmış noktaları açıklayayım.
1- Hero nuzun lvl i dir. Daha cok lvl daha cok güç demektir. Lvl icin solo dungeon , multiplayer dungeon , arena ve daha sonra açıklayacagım  Bounty hall gorevlerini yapmanız gerekmektedir.
2- Karakterinizin hp si. Hp lvl ile paralel olarak artar ayrıca itemleriniz ve potlarda buna katkı saglar.
3-Sizin karizmanızdır. Özellikle solo dungeonlarda, arenada ve wild alanda baska oyuncuları yağmalarken ne kadar önemli oldugunu anlarsınız. Karizma sehrinizde bulunan barracks yani kışlanızdan ureteceginiz askerlerden kaç tanesini savaş sırasında yanınızda bulundurabileceginizi gösterir.
4-Nüfus. Üreteceginiz maximum asker sayısıdır.
5-Vhoucers. Yukarıdada bahsettigimiz gibi bazı upgrade ve özel item alımı için gereklidir. Görevlerden , login reward olarak veya guild de bulunan altardan belirli bir Şans ile elde edilebilir.
6-Gold. Malumunuz ne işe yaradığı açıktır.
7- Bu elmas seklindeki kaynak VİP uyeler içindir ve sadece real para ile elde edilir.
 8- Stamina solo dungeon yapabilmek içindir. Her gün otomatik olarak 100 artar ancak 200 ü geçemez.

Yukarıda WORLD MAP ı görüyoruz.

Yukarıda Solo Dungeon .

Yukarıda Şehirden bir görünüm.

Yukarıda Farm. Yani çiftlik.
Sırasıyla anlatacak olursak.
1-Tree of anchients. Bu ağaç sayesinde kyranit ve vhoucers elde edilebilir. Üretimi hızlandırmak için arkadaşlarınızın olması şarttır.
2-Farm shop burdan ekiceginiz bitki tohumlarını alabilirsiniz. Tohumlarla belirli bir saat karşılıgı yani 1 - 4 - 12 saatler arası gold , daru , ve exp kazanabilirsiniz.
3-Farm vault tohumlarınızın depolandıgı yerdir.
4-Ekim yapacagınız alandır. Çiftcilik seviyeniz arttıkça her 5 lvl da bir slot extradan açılır.

Saygılarımla.

Cevap bulunamadı.