alexa
Watch Dogs
Watch Dogs PC, TPS tarzinda open world, aksiyon macera oyunudur. Watch Dogs CD Key satin alma isleminden sonra, UPlay üzerinden aktif edilerek indirilip oynanabilir.
116
Genel olarak Watch_Dogs
eray ö.
3 Şubat 2015 16:17
Buradan konsol sahibi olup da “Watch_Dogs oynayacağıma GTA 5’e devam ederim daha iyi” diyenlere söylemek istediklerim var. Bu söylemek istediklerimi de Ubisoft gibi bir markaya sempatim olmayan biri olarak dile getireceğim. Konsolda her iki oyun da oynanır. İkisi de bir arada sizlere eğlenceli saatler yaşatacak. Ancak PC sahipleri için şu an için GTA 5 PC’ye gelene kadar Watch_Dogs ve Grand Theft Auto 4 dışında uğraşılacak benzer bir oyun yok. Tabi burada Saints Row’dan da bahsetmeden geçmeyelim.

“Watch_Dogs alınır mı?” sorusunun cevabı “Kesinlikle, evet.”. Özellikle iyi bir sisteminiz varsa “Almayanı dövüyorlar” demekten kendimi alıkoyamıyorum. Elinizin altında koca bir şehir, keşfedilecek onca referans, bol aksiyon, bol hack, bol hız ve tabi ki iyi bir hikaye bulunuyor.

100 üzerinden vereceğim puanda kırdığım kısımlar, oyundaki bazı küçük hatalardan, görsel problemlerden ve benzeri kısımlardan olacak. Onun dışında şu an PC’de oynanabilecek en iyi açık dünya oyun Watch_Dogs. Şunu da belirtmek gerek, eğer konsol versiyonunu inceliyor olsaydım da bu oyun benden 90 gibi bir puan alırdı. Siz siz olun, Watch Dogs'u kaçırmayın. (GTA 5'i çok seviyor olsanız bile.)
Eren Kaan D.
9 Şubat 2015 16:32
Watch dogs tabiki gta nın yerini tutmaz ama ginede kendi çapında güzel bir oyun
Sergen B.
19 Şubat 2015 20:30
Sana Katılıyorum Kardeşim Gta İle Kıyaslanmaz Ama En Güzel Açık Dünya Oyunlarından