alexa
Watch Dogs
Watch Dogs PC, TPS tarzinda open world, aksiyon macera oyunudur. Watch Dogs CD Key satin alma isleminden sonra, UPlay üzerinden aktif edilerek indirilip oynanabilir.
149
İNCELEME
Mert K.
18 Aralık 2014 18:35
İlk olarak bu incelemenin belli başlı konuları içerip, oyunun geneline yönelik anlatım barındırmayacağını söylemeliyim. PC incelemesi söz konusu olduğu için oyunun üst düzey görselliğiyle ilgili bilgi verip, bir PC oyuncusu olarak tecrübelerimi aktaracağım. Bu yüzden sayfalar dolusu içerik beklemeyin.

Yine de bilmeyen arkadaşlar için oyunun hikâyesinden az da olsa bahsedelim. Watch Dogs, gelecekte bir zamandaki Chicago şehrinde geçiyor. Şehirdeki tüm “teknoloji” barındıran cihazlar, onları yöneten merkezi bir işletim sistemi yani Central Operating System (CtOS) tarafından denetleniyor. Konu işletim sistemi ve teknoloji olunca, bilgisayar korsanları da bu evrendeki yerlerini alıyorlar. Karakterimiz Aiden Pearce da başarılı bir bilgisayar korsanı. Geçmişte yaşadığı aile trajedisine yol açan suçlu geçmişi için adalet arayan Pearce, bu adaleti şehirde hack’lenebilen her türlü teknolojiyle birlikte arıyor. Hack yaparak trafik ışıklarını değiştirebilir, toplu taşıma araçlarını durdurabilir, sıcak su borularını patlatabilir ve tüm bunları kullanarak peşinizdeki polisten kaçabilir veya yakalamak istediğiniz kişiye tuzak kurabilirsiniz.
Özgür D.
19 Aralık 2014 19:13
eline sağlık yararlı konu
Sergen B.
19 Şubat 2015 20:39
Emeğine Sağlık Kardeşim Yararlı Konu