alexa
Watch Dogs
Watch Dogs PC, TPS tarzinda open world, aksiyon macera oyunudur. Watch Dogs CD Key satin alma isleminden sonra, UPlay üzerinden aktif edilerek indirilip oynanabilir.
601
Hack Yetenekleri !
Ekin G.
2 Mart 2015 01:08

Telefon Yükseltmeleri

Oyun içerisinde hack yapabilmenin ilk adımı karakterin cep telefonundan geçtiği için, cep telefonuna yükseltmeler yapılması gerekiyor. Bu yükseltmelerle daha fazla pil ömrü ve toplum içinde rahatça hack yapabilme yeteneklerini ediniyorsunuz.

Birinci Sıra YükseltmeleriYetenekDeğeriTanımıHacker’s Tool KitBaşlangıçGüvenlik kameralarına erişim ve bazı makinelerin kontrolü gibi temel hack işlemlerini içerir.Extra Battery I1 puanAiden’ın cep telefonuna ek bir pil daha koyar.ATM Hack Boost3 puan“Profiler” ile hacklenen banka hesaplarından kazanılan para miktarını artırır.İkinci Sıra Yükseltmeleri
(Act 1’de Mission 05’i bitirdikten sonra kilidi açılır)
Extra Battery II3 puanAiden’ın cep telefonuna ek bir pil daha koyar.
( Extra Battery I’in yapılmış olmasını gerektirir )
Extra Battery III5 puanAiden’ın cep telefonuna ek bir pil daha koyar.
( Extra Battery II’in yapılmış olmasını gerektirir  )
Profiler Optimization 4 puanNadir araçlara, zengin banka hesaplarına, sistem anahtarları dahil değerli eşyalara sahip insanların belirgin görünmesini sağlar.
( ATM Hack Boost gerektirir )
ATM Hack Boost +5 puan“Profiler” ile hacklenen banka hesaplarından kazanılan para miktarını büyük ölçüde artırır.
( Profiler Optimization gerektirir)

Utility Hack’leri

Hack yükseltmelerindeki asıl amaç, Chicago’daki elektrikli cihazların kontrolünü sağlamaktır. Bu sayede aşırı yüklenmeler yapılabilir ve güvenliklerin dikkati dağıtılabilir.

Utility Hack’leri

Hack yükseltmelerindeki asıl amaç, Chicago’daki elektrikli cihazların kontrolünü sağlamaktır. Bu sayede aşırı yüklenmeler yapılabilir ve güvenliklerin dikkati dağıtılabilir.

Birinci Sıra YükseltmeleriYetenekDeğeriTanımıUtilitiesBaşlangıçSigorta kutusu vb. üniteleri aşırı yükleme yapıp bazen dikkat dağıtma ve bazen ölümcül patlamalara yol açma yeteneğiL-Train Control1 puanChicago’nun tren sistemini durdurma ve başlatma yeteneğiTransformers3 puanBüyük transformatör içeren yapıları aşırı yükleyerek büyük çaplı karanlık oluşturma.
( L-Train Control gerektirir )
İkinci Sıra Yükseltmeleri
(Act 1’de Mission 05’i bitirdikten sonra kilidi açılır)
Disrupt Enemy Comms3 puanDüşmanın kaskındaki iletişim cihazlarına acı dolu sinyaller göndererek dikkatini dağıtmaDisable Reinforcement
Calls
5 puanDövüş sırasında düşmanın destek çağırmasını önleme

CTOS Sistem Hack’leri

Hack yetenek ağacındaki üçüncü dal, Chicago’nun ctOS tabanlı yapısını kontrol etmektir. Bunların içinde açılır-kapanır köprüler, buhar boruları ve trafik ışıkları gibi nesneler bulunur.

Birinci Sıra YükseltmeleriYetenekDeğeriTanımıTraffic LightsBaşlangıçTrafik ışıklarını kontrol etme yeteneği. Kaza ve kaos yaratmak için birebir.Gates & Garages1 puanGaraj kapılarını ve büyük giriş kapılarını açma kapamaBridges1 puanChicago’daki köprüleri açıp kapatabilme yeteneği.
( Gates & Garages gerektirir)
Blockers1 puanBir araç takibinde size kolaylık sağlayabilecek, ışıklı yol direklerini yükseltip alçaltma yeteneği.İkinci Sıra Yükseltmeleri
(Act 1’de Mission 05’i bitirdikten sonra kilidi açılır)
Steam Pipes3 puanŞehrin caddelerine giden buhar borularını aşırı yükleyip ölümcül çaplı patlamalar oluşturma
( Bridges gerektirir )
Road Spikes2 puanŞehir içerisindeki dikenli barları yükseltip alçaltarak araç takibinde avantaj kazanma
( Blockers gerektirir )
Disable Helicopter2 puanDüşman helikopterini 15 saniyeliğine devre dışı bırakma
( Gates & Garages gerektirir )
Improved
Disable Helicopter
3 puanDüşman helikopterini 30 saniyeliğine devre dışı bırakma
( Disable Helicopter gerektirir )
Cevap bulunamadı.