alexa
Wild Guns
Wild Guns'da temel yapı, belirli bir alanda kurulan şehrin zamanla gelişimini sağlamak ve bu gelişim sürecini en iyi taktik stratejiler ile hızlandırarak kısa sürede bölgenin hakimi konumuna gelmek olarak gösteriliyor.  Wild Guns Nuggets satin alma isleminden sonra, Gameforge ödeme sayfasi üzerinde kupon seçilerek yüklenebilir.
259
Hammadde Çeşitleri
Emre S.
23 Nisan 2015 12:22

Oduncu Kampı 
Bilgi:Burada, oduncularınız etrafta sizin için odun kesmekle meşguldürler. Ağaç binalar için önemli bir 
hammaddedir. Oduncu kampının her kademe arttırımı kesilen odun miktarını arttırır.
 

Kil Ocağı 
Bilgi:Burada, çalışanlarınız ocaktan çıkarabildikleri kadar kil çıkartmak için köle gibi çalışıyorlar. Kil çeşitli binaların inşaası için gerekli olan bir yapı malzemesidir. Kil ocağının her kademe arttırımı üretilen kil miktarını arttırır. 

Demir Madeni 
Bilgi:Bazıları madenin lanetli olduğunu iddia etse de, çalışanlarınız madenden bol miktarda demir çıkartıyorlar. Demir bir çok savaşan ünite için gereklidir. Demir madeninin her kademe arttırımı üretilen demir miktarını arttırır. 

Çiftlik 
Bilgi:Çiftlik, size ihtiyacınız olan yiyeceği sağlar. Herşeyden önce, savaşçılarınız, karınları guruldarken savaşmak istemeyeceklerdir. Çiftlik binalarının her kademe arttırımı üretilen yiyecek miktarını arttıracaktır. 
İpucu: normal tarlalar ve tahıl tarlaları arasında hiç bir fark bulunmamaktadır. örn, yolun sağında ve solunda bulunan yerler.

Cevap bulunamadı.