alexa
Wild Guns
Wild Guns'da temel yapı, belirli bir alanda kurulan şehrin zamanla gelişimini sağlamak ve bu gelişim sürecini en iyi taktik stratejiler ile hızlandırarak kısa sürede bölgenin hakimi konumuna gelmek olarak gösteriliyor.  Wild Guns Nuggets satin alma isleminden sonra, Gameforge ödeme sayfasi üzerinde kupon seçilerek yüklenebilir.
362
Hammadeye Dayalı Binalar
Emre S.
23 Nisan 2015 12:24

Ekmek Fırını 
Bilgi:Bir çok leziz ekmek, ekmek fırınında pişirilir, bu sayede yemek üretiminiz artar. Ekmek fırınının her yükseltimi yemek üretiminizi %5 arttıracaktır 

Tuğla Fabrikası  
Bilgi:Tuğla fabrikasında, kilden tuğla yapılır. Bunun sonucunda, kil artık yeni binalarınızın duvarlarından akmayacak, bu da konforu belirgin bir şekilde arttıracak. Tuğla fabrikasının her kademe arttırımı %5 tuğla üretimini arttıracaktır. 

Kereste Fabrikası 
Bilgi:Kereste fabrikasında, kerestecilerinizin topladığı kütükler profesyonelce işlenir. Bu da onların kullanımını kolaylaştırır. Kereste fabrikasının her kademe arttırımı üretimini %5 arttırır. 

Demirci 
Bilgi:Demirci`de, demirden değişik türlerde yararlı aletler ve silahlar yapılır. Ne yazık ki, komşularınız artık sabit vuruş seslerinden rahatsız olmaya başladılar. Demirci`nin her kademe arttırımı üretimi %5 arttırır. 

Değirmen 
Bilgi:Değirmen`de, hasat edilmiş buğdaydan un elde edilir. Bu sayede depolama konusunda ve işleme konusunda size yardım eder. Değirmenin her kademe arttırımında yemek üretimi %5 artar. 

Pazar Yeri 

Cevap bulunamadı.