alexa
Wild Guns
Wild Guns'da temel yapı, belirli bir alanda kurulan şehrin zamanla gelişimini sağlamak ve bu gelişim sürecini en iyi taktik stratejiler ile hızlandırarak kısa sürede bölgenin hakimi konumuna gelmek olarak gösteriliyor.  Wild Guns Nuggets satin alma isleminden sonra, Gameforge ödeme sayfasi üzerinde kupon seçilerek yüklenebilir.
322
Savaş
Emre S.
23 Nisan 2015 12:26

 İste oyunun en zevkli bolumu Hammadde ticareti sıkıcı olmaya başladı ve askerleriniz artık çiftçi olarakta adlandırabilecek durumdalar mı? Komşularınızı yağmalayın! Dünya haritasına gidin ve yağmalayacağınız köyü seçin. Size köy hakkında bilgi veren pencerede, birliklerinizi göndermeniz için bir tuş bulunmakta. Yağmalamak demek, askerlerinizin savaşmak ile fazla boğuşmayıp, taşıyabilecekleri kadar hammadde çalmaları demektir. Saldırı askerlerinizin düşmanın her birliğini yoketmesi demektir. Destek, size arkadaş olan oyuncuların köylerini korumanızı sağlar.
Yerleşiminizdeki bütün askerler otomatik olarak savunma yaparlar. Onların işini kolaylaştırmak için sur yapmaniz gereklidir. Sur kademesi yükseltildikçe, savaş içinde daha etkili olacaktır. Eğer her birim düşerse, sadece gizli depo size yardım edebilir. Gizli depo hammaddelerinizin bir kısmının yağmalanmasını engelleyecektir. Bütün ünitelerin iki defans oranı vardır – biri piyadelere diğeri süvarilere karşı. Düşmanızın ne tür ünitelere sahip olduğuna dikkat edin, ve ona karşı daha etkili olarak savaşın!

Cevap bulunamadı.