alexa
Wildstar
Wildstar bilim kurgu temasına sahip olan, ancak oyunun içinde bilim kurgu temasına aykırı öğeler de barındıran hoıısing sistemi ile çığır yaratabilecek bir oyun diyebiliriz. 2014 Yazına imza atacak oyunların başında geldiği bilinmektedir. Wildstar 3 Haziranda yayina girecektir. Su an ön siparistedir. Aldiginiz Wildstar kodunu hemen aktif edebilir ve oyun çiktigi gün oynamaya baslayabilirsiniz. Ön siparis te satin aldiginizda 30 Gün Oyun Süresi, 3 veya 7 gün erken giris hakki ve Ev dekor malzemeleri kazanabilirsiniz.
174
Bir eve sahip olmak her şeydi.
eray ö.
15 Haziran 2015 14:07

Oyuna başladığınızda seçtiğiniz fraksiyona göre farklı bölgelerde oyuna başlıyorsunuz. Genel MMO ve benzeri oyunların aksine oyuna başladığınızda uzunca bir süre boyunca ana hikâyeye ortak olamıyorsunuz. 

Kulağa tuhaf geldiğinin farkındayım. Ne yani koca oyunda hikâyesiz mi dolanıyoruz? Hem evet hem hayır. Ana hikâyenin görevleri siz 35. seviyeye ulaşana kadar açılmıyor. Siz de bu zaman içerisinde yepyeni yerleri keşfediyor, kendinizi geliştiriyorsunuz.

Şimdi daha mantıklı gelmiş olmalı, benim fikrime göreyse dâhice bir karar. Biz ana yurdumuzda değiliz. Tamamen uzak, bilinmeyen bir bölgedeyiz. Eğer WildStar bizi hoppala diye ana görevlere soksaydı, evreni bir arada tutan bütün bir anda kaybolurdu.

Buraya bilinmeyeni öğrenmek için geldik, işte onu öğrendiğimizde asıl hikâye başlıyor ve oyunun atmosferi kusursuz bir şekilde tamamlanıyor.

Artık işin teknik kısmına girmek gerekiyor. Görevlerin amaçları güzel ve eğlenceli olsa da bölge görevleri adı altında verilen tonlarca görev hep belli şeyleri yapmaktan geçiyor.  3 tane kuş öldür, 7 tane bacak topla gibisinden görevler bugün bile güncelliğini koruyor ya ona yanarım.
 

Cevap bulunamadı.