alexa
Wildstar
Wildstar bilim kurgu temasına sahip olan, ancak oyunun içinde bilim kurgu temasına aykırı öğeler de barındıran hoıısing sistemi ile çığır yaratabilecek bir oyun diyebiliriz. 2014 Yazına imza atacak oyunların başında geldiği bilinmektedir. Wildstar 3 Haziranda yayina girecektir. Su an ön siparistedir. Aldiginiz Wildstar kodunu hemen aktif edebilir ve oyun çiktigi gün oynamaya baslayabilirsiniz. Ön siparis te satin aldiginizda 30 Gün Oyun Süresi, 3 veya 7 gün erken giris hakki ve Ev dekor malzemeleri kazanabilirsiniz.
134
Blizzard ekibi..
eray ö.
15 Haziran 2015 13:08

Wildstar için yapımcı ekibin Blizzard’dan ayrılmasına sebep olan oyun diyebiliriz. Onların söylediklerine göre o yıllarda ekibin başka bir oyunla ilgilenmesi kesinlikle istemiyormuş ve yapılacak her şey sadece WoW için gelecekti. Aslında ortada mühim bir şey yok, 2005 yılından bahsediyoruz, daha World of Warcraft çıkalı bir sene olmuş, adamlar yeni oyun fikriyle geliyorlar. O dönem için iki tarafında mutlu olması adına verilecek en mantıklı karar gibi duruyor.  

Bugün ortaya çıkan yapımı görünce iyi ki böyle bir karar alınmış diyorum. Çünkü Wildstar uzun süredir oynadığım en güzel oyunlardan birisi oldu.

Şaka yapmıyorum veya abartmıyorum. İlk gösterildiği E3 2011’den beri ben ve benim gibi birçok çok oyuncu gözlerimizi dikmiş, kulaklarımızı dört açmış, Wildstar’dan haber bekliyorduk. Yaklaşık 7 yıllık upuzun, dolu dolu bir geliştirme sürecinin ardından geçtiğimiz hafta oyuncularla buluşan Wildstar, şimdiden birçok oyuncuyu Nexus’a hapsetmiş durumda. 

Cevap bulunamadı.