alexa
Wildstar
Wildstar bilim kurgu temasına sahip olan, ancak oyunun içinde bilim kurgu temasına aykırı öğeler de barındıran hoıısing sistemi ile çığır yaratabilecek bir oyun diyebiliriz. 2014 Yazına imza atacak oyunların başında geldiği bilinmektedir. Wildstar 3 Haziranda yayina girecektir. Su an ön siparistedir. Aldiginiz Wildstar kodunu hemen aktif edebilir ve oyun çiktigi gün oynamaya baslayabilirsiniz. Ön siparis te satin aldiginizda 30 Gün Oyun Süresi, 3 veya 7 gün erken giris hakki ve Ev dekor malzemeleri kazanabilirsiniz.
162
Exile
eray ö.
3 Şubat 2015 16:35
xile Human: Dominion’a karşı direnişte bulundukları için sürülmüş olan Cassian’lardır.

Granok: Bildiğiniz kaya ırkıdır. İçmeyi, kavga etmeyi ve kadınları çok severler. Bu barbar ve sevimli ırkımızın gezegeni Dominion’a katılmayı reddettikleri için istila edilmiştir.

Aurin: Hayvan kulaklarına ve kuyruğuna sahip olan, insana çok benzeyen bir ırktır. Geçmişten beri insanlarla uyum içinde yaşasamıştır ama onların yurdu da Dominion tarafından işgal edilmiştir.

Mordesh: Simya ile kafayı bozmuş bir ırktır. Bir zamanlar muhteşem güzellikteymişler ve Domion’ın saflarında yer almışlar. Kafayı simya ile bozmuşlar dedik ya, işte ölümsüzlük iksirini ararken deneyleri ters gitmiş ve hepsi lanetlenerek çürümeye, zombileşmeye başlamış. Dominion’da onları karantinaya almış.
Sergen B.
9 Mart 2015 12:35
Hikayesi Çok Op Gerçekten Okuyun :)