alexa
Wildstar
Wildstar bilim kurgu temasına sahip olan, ancak oyunun içinde bilim kurgu temasına aykırı öğeler de barındıran hoıısing sistemi ile çığır yaratabilecek bir oyun diyebiliriz. 2014 Yazına imza atacak oyunların başında geldiği bilinmektedir. Wildstar 3 Haziranda yayina girecektir. Su an ön siparistedir. Aldiginiz Wildstar kodunu hemen aktif edebilir ve oyun çiktigi gün oynamaya baslayabilirsiniz. Ön siparis te satin aldiginizda 30 Gün Oyun Süresi, 3 veya 7 gün erken giris hakki ve Ev dekor malzemeleri kazanabilirsiniz.
155
Keşfedilmemiş bir gezegen ve antik bir uygarlık
eray ö.
15 Haziran 2015 14:04

Eldan’lar üstün bir ırktı. Gelişmiş teknolojileri, üstün özellikleri ile galaksiye çok uzun bir süre boyunca hükmettiler. Cassian’lar ile bilgilerini paylaşıp, insanların büyük ilerleyişine katkıda bulundular.

Fakat her zaman daha üstün olan vardır. Ve üstün olan bazen düşmandır…

Eldan’lar sırra kadem bastıklarında geride bir yaşam alanı bıraktılar. Onların tüm bilinmeyenleri buradaydı. Üstün ırkın tüm yaşanmışlığı Nexus’un tabiatıyla birleşmişti. Ölmek her zaman en kötüsü değildir. Ondan daha kötü ve korkunç olan şeyse yok olmaktır. Tamamen, koşulsuz ve ebediyen…
 

Buna izin verilemezdi…

Önce Dominion geldi vaat edilen topraklara. Öğretmenleri olmuş varlıkların yaşantısını çözebilmek, sonlarını getiren şeyi bulup onunla yüzleşmek için. 

Sonra ise sürgündeki ırklar ayakbastılar Nexus’a. Çünkü yeni evleri olabilecek tek yerdi Nexus.
 

Cevap bulunamadı.