alexa
Wildstar
Wildstar bilim kurgu temasına sahip olan, ancak oyunun içinde bilim kurgu temasına aykırı öğeler de barındıran hoıısing sistemi ile çığır yaratabilecek bir oyun diyebiliriz. 2014 Yazına imza atacak oyunların başında geldiği bilinmektedir. Wildstar 3 Haziranda yayina girecektir. Su an ön siparistedir. Aldiginiz Wildstar kodunu hemen aktif edebilir ve oyun çiktigi gün oynamaya baslayabilirsiniz. Ön siparis te satin aldiginizda 30 Gün Oyun Süresi, 3 veya 7 gün erken giris hakki ve Ev dekor malzemeleri kazanabilirsiniz.
119
Path (Yol)
eray ö.
15 Haziran 2015 13:59

Oyun içindeki asıl kimliğinizi ne sınıfınız ne de ırkınız belirliyor. Her oyuncunun seçebileceği 4 farklı yol var ve bu seçimlere göre ayrı bir tecrübe ağacımız, görev serimiz bulunuyor.

Soldier: Bu yolu seçerseniz oyun boyunca kendi ittifakınız için önemli savaşlara katılacak, özel düşmanları öldürmeye gidecek, istilacılara karşı bölgenizi koruyacaksınız.

Explorer: Nexus henüz keşfedilmemiş büyük bir hazine. Explorer olduğunuzda bol bol gezecek, haritanın her bir köşesini ezberleyecek, aşılması imkânsız dağlara tırmanacak ve kayıp hazinelerin peşine düşeceksiniz.

Settler: Burada amacınız hem Nexus’ı keşfetmek hem de birliğinizin gelişmesi için insanlara yardım etmek olacak. Tamirattan, güç istasyonlarına kadar her yardımınız size saygınlık puanı olarak geri dönecek.

Scienist: Nexus henüz keşfedilmemiş bir hazine dedik ya, işte Scienist olduğunuzda bu sefer bilinmeyeni araştırır halde bulacaksınız kendinizi. Gezenini tarihini, burada yaşayan yaratıkların anatomisini ve elbette Eldan uygarlığının geride bıraktıklarını didikleyip duracaksınız.

Ben beta sürecinde ve oyunu oynamaya başladığım süre zarfında birçok kombinasyonu denedim ve her seferinde ayrı bir keyif aldım. Özellikle Medic sınıfı inanılmaz bir DPS potansiyeline sahip ve klasik iyileştirme sınıfı olarak Engineer’lar büyük iş görüyor. 

Cevap bulunamadı.